
MIddenveldert
Fan van Feyenoord
Uit: Stekend
Vak: -
Forumreacties: 3.778
Reg.: 9 april 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
open/sluit de onderstaande quote:kees592 schreef op 28 mei 2026 om 19:29:
Er wordt helemaal niets meer vernomen van Jeng, de Zweedse voetballer van 21 jaar. Die paar keer dat hij mee mocht doen maakte hij een goede indruk. Daarna raakte hij geblesseerd. Goede centrale verdediger.
Uit: Oshawa, Canada
Vak: -
Forumreacties: 3.751
Reg.: 11 januari 2008
Favoriete opstelling: 4-3-3
'Feyenoord mengt zich in Europese strijd om Noors defensief toptalent Smajlović'
Feyenoord heeft zich toegevoegd aan de clubs die azen op de handtekening van de 22-jarige Zinedin Smajlović, zo meldt het Noorse TV 2. Ook Celtic en Toulouse zouden serieuze belangstelling hebben voor de jonge centrale verdediger.
De Zweeds-Bosnische stopper wordt gezien als een van de grootste defensieve talenten in de Noorse Eliteserien. Bij Sandefjord, dat momenteel op de achtste plaats staat in Noorwegen, heeft Smajlović zich ontwikkeld tot een vaste waarde en belangrijke kracht in het elftal.
Het is zelfs niet uitgesloten dat de linksbenige verdediger zijn laatste wedstrijd in Noorwegen al achter de rug heeft. Sandefjord houdt er rekening mee dat er in de komende transferperiode veel interesse loskomt voor de Zweedse jeugdinternational en verwacht op korte termijn concrete biedingen.
De linksbenige centrale verdediger kwam tot nu toe tot 39 wedstrijden voor Sandefjord, waarin hij twee keer scoorde en drie assists afleverde. Volgens Transfermarkt wordt zijn marktwaarde geschat op zo’n drie miljoen euro. Zijn contract loopt tot 31 december 2028, waardoor een transfer een potentieel recordbedrag kan opleveren voor de club.
Marc Acardipane
Fan van Feyenoord
Vak: -
Forumreacties: 15.069
Reg.: 9 oktober 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
Uit: Oshawa, Canada
Vak: -
Forumreacties: 3.751
Reg.: 11 januari 2008
Favoriete opstelling: 4-3-3
Uit: Den Haag
Vak: Olympiatribune - BB
Forumreacties: 1.206
Reg.: 6 juli 2007
Favoriete opstelling: geen
open/sluit de onderstaande quote:Marc Acardipane schreef op 31 mei 2026 om 21:32:
Wat vinden jullie van Drommel?
Hij heeft de lengte : 1,92 m
Is Nederlander en met 29 jaar kan hij als keeper nog wel vier jaar mee minstens.
MIddenveldert
Fan van Feyenoord
Uit: Stekend
Vak: -
Forumreacties: 3.778
Reg.: 9 april 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
Zinedin Smajlović
Linksbenige centrale verdediger, 22 jaar oud. Wordt gesuggereerd dat deze uit de koker van Rigaux komt; voor wat het waard is.
Verhuur van Jeng wordt niet omgezet naar definitief verblijf lijkt het, en verder ontbreekt het wel aan 'linkspoten' centraal achterin. Ik neem wel aan dat men bij Feyenoord (en daar reken ik Rigaux ook toe) hebben 'afgewogen' en ingeschat welke van deze twee spelers het beste is.
Je hebt verder centraal nog wel heel veel 'opties' onder contract staan, waar er een aantal van zullen moeten vertrekken. Daarin zullen ook keuzes gemaakt moeten worden.
Uit: Oshawa, Canada
Vak: -
Forumreacties: 3.751
Reg.: 11 januari 2008
Favoriete opstelling: 4-3-3
'Feyenoord wil doorpakken voor Ouaissa: bedrag van acht miljoen euro genoemd'
Feyenoord gaat zich op korte termijn melden bij NEC voor Sami Ouaissa. De 21-jarige aanvaller geldt in De Kuip als een belangrijke kandidaat om de voorhoede te versterken, zeker nu een vertrek van Anis Hadj Moussa deze zomer steeds realistischer wordt. Volgens Voetbal International ziet de Rotterdamse club in Ouaissa een speler die uitstekend past binnen de gewenste speelstijl.
De belangstelling voor Ouaissa is niet nieuw. Binnen Feyenoord wordt de linksbenige aanvaller al langer gevolgd en de clubleiding is overtuigd van zijn kwaliteiten. De aanvaller van NEC maakte afgelopen seizoen indruk met zijn creativiteit, dribbels en vermogen om kansen te creëren voor ploeggenoten. De nieuwe technisch directeur Rigaux is inmiddels ook overtuigd van zijn meerwaarde.
Hoewel Ouaissa op papier overeenkomsten heeft met Hadj Moussa, zijn het volgens kenners verschillende type spelers. Waar Hadj Moussa vooral uitblinkt in individuele acties en rendement, blinkt Ouaissa uit in combinatievoetbal, het herkennen van ruimtes en het functioneren binnen een collectief. Daarmee zou Feyenoord bewust kunnen kiezen voor een andere invulling van de aanval.
Voor technisch directeur Dévy Rigaux wacht direct een lastig dossier. NEC verkeert sportief en financieel in een sterke positie, terwijl Ouaissa nog een doorlopend contract heeft in Nijmegen. Daardoor weet Feyenoord dat een transfer niet eenvoudig zal worden. Tegelijkertijd heeft de speler zelf naar verluidt wel oren naar een overstap naar De Kuip, ondanks interesse vanuit Duitsland en Frankrijk.
Feyenoord lijkt bereid ver te gaan voor de komst van Ouaissa. In Rotterdam leeft het gevoel dat een transfersom van ongeveer acht miljoen euro marktconform is, mede gezien eerdere investeringen in spelers als Luciano Valente, Sem Steijn, Ramiz Zerrouki en Quinten Timber. De verwachting is dan ook dat de Rotterdammers zich spoedig officieel bij NEC zullen melden om de mogelijkheden voor een transfer te bespreken.
MIddenveldert
Fan van Feyenoord
Uit: Stekend
Vak: -
Forumreacties: 3.778
Reg.: 9 april 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
Als Feyenoord Ouaissa haalt, dan kun je Borges definitief afschrijven. Die was toch eigenlijk gehaald als vervanger voor Hadj Moussa?
Die mogelijke 8M transfersom misschien wel te rechtvaardigen, maar als je daar de transfersom die afgelopen jaar voor Borges betaald is bij optelt; geef je dan op die positie niet veel teveel geld uit?
Hoeveel méér impact zou die Ouaissa kunnen maken, ten opzichte van het een kans geven aan Slory, Zinhagel of Schaken? En gericht/individueel aan de slag gaan met Borges om te kijken of daar nog iets te redden valt?
Vak: Maastribune - K
Forumreacties: 2.094
Reg.: 7 december 2020
Favoriete opstelling: geen
Ik vind het wel te rechtvaardigen als Feyenoord Ouaissa haalt, vond hem een van de absolute uitblinkers bij NEC. Zingagel en Schaken zijn nog erg jong en Slory heeft niet genoeg laten zien bij GAE, was ook niet in staat om een basisplaats af te dwingen. En misschien moet je je verlies nemen met Borges.
Marc Acardipane
Fan van Feyenoord
Vak: -
Forumreacties: 15.069
Reg.: 9 oktober 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
Marc Acardipane
Fan van Feyenoord
Vak: -
Forumreacties: 15.069
Reg.: 9 oktober 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
open/sluit de onderstaande quote:Knakkie schreef op 03 juni 2026 om 14:15:
Ik vind het wel te rechtvaardigen als Feyenoord Ouaissa haalt, vond hem een van de absolute uitblinkers bij NEC. Zingagel en Schaken zijn nog erg jong en Slory heeft niet genoeg laten zien bij GAE, was ook niet in staat om een basisplaats af te dwingen. En misschien moet je je verlies nemen met Borges.
Marc Acardipane
Fan van Feyenoord
Vak: -
Forumreacties: 15.069
Reg.: 9 oktober 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
Zou mooi zijn als hij voor Nederland kiest netals Valente.
Ouaissa beleeft onder trainer Dick Schreuder een uitstekend seizoen in Nijmegen en is daardoor door Jong Oranje-bondscoach Michael Reiziger opnieuw beloond met een uitnodiging voor de hoogste beloften van het Nederlands elftal.
Twee keer eerder gunde Reiziger speelminuten aan Ouaissa. De vleugelspeler deed respectievelijk 21 en 28 minuten mee tegen de leeftijdsgenoten van Slovenië en Israël.
Ook nu is de in Hoensbroek geboren voetballer onderdeel van de 24-koppige selectie van Jong Oranje. Dat is niet zonder reden: Ouaissa was dit seizoen in 30 wedstrijden bij 12 doelpunten betrokken.
Toch is het nog niet zeker dat Ouaissa eventuele toekomstige A-interlands voor het Nederlands elftal speelt. De NEC'er beschikt namelijk ook over een Marokkaans paspoort.
"Natuurlijk praat ik er wel over met de mensen die dicht bij mij staan", erkent hij als een verslaggever van De Telegraaf het thema oprakelt. "Maar de keuze tussen Nederland en Marokko, die hoef ik nog niet te maken."
"Dus maak ik hem nog niet", klinkt het koel. "Het is totaal niet aan de orde.” Jong Oranje speelt vrijdag 27 maart om 18.00 uur de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Noorwegen. Drie dagen later, op maandag 30 maart om 18.30 uur, volgt de oefeninterland tegen de leeftijdsgenoten van België.
MIddenveldert
Fan van Feyenoord
Uit: Stekend
Vak: -
Forumreacties: 3.778
Reg.: 9 april 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
open/sluit de onderstaande quote:
open/sluit de onderstaande quote:MIddenveldert schreef op 04 juni 2026 om 14:51:
open/sluit de onderstaande quote:
Zeker, de alternatieven die ik noem op rechtsbuiten stáán er nog niet. Maar ik denk dat ook Ouaissa zijn tijd nodig zal hebben om zich aan te passen aan het niveau van, én de club Feyenoord.
Wat betreft het verlies nemen op Borges, vrees ik dat dit nog een behoorlijke uitdaging gaat worden. Je kunt sportief gezien concluderen dat het hem niet meer gaat worden met deze speler bij Feyenoord. Maar kun je dat financieel veroorloven?
Rigaux zou een regelrecht huzarenstukje afleveren, wanneer hij erin slaagt Borges te (door)verkopen zonder al te groot verlies. Bij (door)verkoop zul je het deel van zijn (inkomende) transfersom wat nog niet afgeschreven is en niet door zijn (uitgaande) transfersom wordt gecompenseerd; als volledig verlies moeten nemen.
Dat zouden weleens miljoenen kunnen zijn die je minder kan uitgeven aan andere spelers. Dat raakt je exploitatie direct. En het zou weleens 'goedkoper' kunnen zijn, om hem zijn salaris te blijven betalen (of middels een verhuur, een andere club te vinden die dát gedeeltelijk wil overnemen) en de 'gewone' afschrijving over zijn contractduur voort te zetten.
Op die manier zijn ook verhuurconstructies van afgelopen seizoenen van Ivanusec en Stengs wellicht goedkoper gebleken, dan hen transfervrij te laten vertrekken of hun contract af te kopen.
Je zou als club ook Rigaux kunnen 'uitdagen' om samen met de trainer Borges wél aan de praat te krijgen. Het is hem bij Brugge ook gelukt om Forbs weer een beetje te laten renderen, daar dacht ik na één jaar bij Ajax ook van dat hij helemaal niks kon.
Dat moet je geen directe concurrenten voor Borges' positie gaan aantrekken.
Marc Acardipane
Fan van Feyenoord
Vak: -
Forumreacties: 15.069
Reg.: 9 oktober 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
Uit: Lommel
Vak: -
Forumreacties: 3.645
Reg.: 26 juli 2005
Favoriete opstelling: geen
Je moet ook oppassen dat je in de flow van een middenmoot-club met een heel goed seizoen spelers gaat overwaarderen. Club-succes ligt niet altijd aan onverwacht goede spelers. Een trainer die een speler boven uit kan tillen is goud waard. RvP is geen trainer die een speler beter kan doen voetballen. Volgens mij is het van primair belang dat RvP vertrekt en de TD zowel als nieuwe trainer vernieuwende inzichten heeft.
Marc Acardipane
Fan van Feyenoord
Vak: -
Forumreacties: 15.069
Reg.: 9 oktober 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
open/sluit de onderstaande quote:arrow1 schreef op 05 juni 2026 om 00:19:
Je moet ook oppassen dat je in de flow van een middenmoot-club met een heel goed seizoen spelers gaat overwaarderen. Club-succes ligt niet altijd aan onverwacht goede spelers. Een trainer die een speler boven uit kan tillen is goud waard. RvP is geen trainer die een speler beter kan doen voetballen. Volgens mij is het van primair belang dat RvP vertrekt en de TD zowel als nieuwe trainer vernieuwende inzichten heeft.
MIddenveldert
Fan van Feyenoord
Uit: Stekend
Vak: -
Forumreacties: 3.778
Reg.: 9 april 2019
Favoriete opstelling: 4-3-3
open/sluit de onderstaande quote:
Feyenoord Forum » Inkomende transfers & transfergeruchten » Transfergeruchten