Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord weigert gesprek met Marseille na te laag bod

5 juni 2025 10:44 - De Telegraaf
Foto: Pro Shots

Feyenoord weigert gesprek met Marseille na te laag bod; image source: Pro Shots

De Telegraaf meldt dat Feyenoord het eerste bod van Olympique Marseille op Igor Paixão niet serieus neemt. Als gevolg willen de Rotterdammers niet eens in gesprek met de Franse topclub, die het afgelopen seizoen als tweede eindigde in de Ligue 1. Het eerste bod zou naar verluidt rond de twintig miljoen euro hebben gelegen. Dat bedrag ligt ver uit de buurt van de vraagprijs die Feyenoord in gedachten heeft. Indien Marseille het bod aanzienlijk verhoogt, kan de houding van Feyenoord nog veranderen. Ook vanuit Italië en Engeland wordt er aan de aanvaller getrokken.

Paixão groeide in het afgelopen seizoen uit als absolute smaakmaker en sterkhouder van Feyenoord. De Braziliaan maakte achttien goals en leverde negentien assists af in zevenenveertig officiële duels namens de club. Paixão staat nog tot de zomer van 2029 onder contract in Rotterdam.




Discussieer mee op de forums


Tags

marseille paixao braziliaan engeland igor ligue smaakmaker sterkhouder telegraaf zevenenveertig

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 60.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afc andreev antoni benita bournemouth brentford bueno cambuur candelaria djurgardens eredivisie hadj hancko hartman heitinga jong kloese kosugi kraaij middenveldert milambo moussa oranje persie read sliti slot sparta targhalline wehave