Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord Forum » Algemeen Feyenoord Forum » Dennis te Kloese

Deze normale topic is open en bestaat uit 30 pagina's: 1 2 3 4 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 26 27 28 29 30

Zijn belangrijkste besluit moet nog komen en dat is natuurlijk de opvolging van Slot. Dat gaat in hele grote mate de directe sportieve en financiële toekomst van de club bepalen.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Knakkie schreef op 20 mei 2024 om 12:15:

Zijn belangrijkste besluit moet nog komen en dat is natuurlijk de opvolging van Slot. Dat gaat in hele grote mate de directe sportieve en financiële toekomst van de club bepalen.




Ben heel erg benieuwd.
Vond Kloese tot nu toe wel een topper maar bepaalde signalen zoals weer gaan praten met een Janbaks maken me erg bang.
Dit is weer terug naar oude Feyenoord.
Zie het al voor me vd Belt, Zer en Janbaks en Lopes in de basis.
Pastoor als trainer.
Jeugdspelers allemaal verkopen doen we toch niets mee.

Denk en hoop niet dat dit allemaal gaat gebeuren hoor :B

Vind wel dat het tijd word dat de nieuwe trainer moet worden gepresenteerd.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 20 mei 2024 om 02:25:

We mogen echt blij zijn met hem als algemeen directeur, hij is minstens zo belangrijk geweest als Arne.

Vergeet niet voor hem hadden we Koevermans
en Jan de Jong LOL.



Dit slaat echt nergens op. Hij maakt een goede indruk maar zijn invloed op het succes is natuurlijk lang niet zo groot als die van Slot. Hij heeft een hele goede (2022) en een vrij slechte (2023) transferzomer beleefd. Ik vind hem in veel opzichten ook aarzelend en vrij traag. Waarom begint hij pas te onderzoeken wie een geschikte opvolger is voor Slot. Ik had verwacht dat ze de lijstjes klaar hadden liggen en direct konden handelen. Als je de berichten leest, lijkt dat ze nu pas gaan beginnen.

 

+1/-0

Het duurt allemaal veel te lang. Die opvolger van Slot had er al moeten zijn, maar DtK neemt weer eens de tijd. Net als vorig jaar met die kut start van het seizoen.

 

+1/-0

Deze reactie is verwijderd door de originele poster.

Te Kloese laat zich cryptisch uit op sociale media

Dennis te Kloese heeft zich cryptisch uitgelaten op sociale media. De algemeen directeur lijkt niet blij te zijn met de berichtgeving over Feyenoord. De geruchtenmolen begint na het EK op gang te komen en diverse spelers worden gelinkt aan een vertrek uit De Kuip. Daarnaast vallen diverse namen die de selectie van trainer Brian Priske moeten versterken.

''Don't believe everything you read'', is de boodschap van Te Kloese aan de supporters van Feyenoord. Waar de algemeen directeur en technisch directeur precies op doelt, is niet bekend. Vermoedelijk heeft het wederom te maken met de spelers die op het platform Transferroom zijn geplaatst en daarmee actief worden aangeboden op de transfermarkt.
Eerder wekte een dergelijke lijst ook de nodige commotie op. Trainer Arne Slot moest in aanloop naar een wedstrijd van Feyenoord de groep bijeenroepen om de onrust weg te nemen. Nu lijkt het minder spannend. Het is niet onlogisch dat spelers als Patrik Wålemark en Thomas van den Belt mogen vertrekken en de zaakwaarnemer van Marcus Pedersen heeft de Noor eerder al actief aangeboden bij clubs uit Italië.

Daarnaast wordt er ook dagelijks geschreven over David Hancko. De Slowaak is inmiddels al meerdere malen 'verkocht'. Wanneer er gesproken wordt over een transfersom van 27 miljoen euro, dan is Te Kloese kop van jut onder Het Legioen. Of de algemeen directeur hierop doelt, is niet duidelijk.

 

+1/-0

Het wordt echt tijd dat hij een goede transferperiode draait. De laatste keer was de zomer van 2022 maar ik krijg sterk de indruk dat hij toen het werk van Arnesen afmaakte.

Er moet heel, heel veel verkocht worden want we lopen over van de spelers die niet voor de basis in aanmerking komen. Daarnaast zal hij zijn dure miskopen van vorig jaar moeten zien kwijt te raken. Als je PSV wil bijhalen zal je bovendien echte kwaliteit moeten halen zoals zij vorig jaar deden. Anders word je voorlopig geen kampioen. Ik zie helemaal niets van die ambitie. En als je tenslotte Priske zijn 3-4-3 laat doorvoeren (waar ik helemaal geen voorstander ben) dan moeten er twee verschrikkelijk goede wingbacks bij.

 

+1/-0

Te Kloese over Jahanbakhsh: ''We zijn aan het doorselecteren''

Algemeen directeur Dennis te Kloese bevestigt dat Alireza Jahanbakhsh niet in beeld is bij Feyenoord. De buitenspeler houdt zijn conditie op peil bij de Rotterdammers, maar er is geen sprake van contractonderhandelingen.

"Nee, wij hebben een tijd geleden zowel met Ali als zijn management afgesproken dat we zijn optie niet gaan lichten'', vertelt Te Kloese in gesprek met RTV Rijnmond. ''Ik vind het een fantastische jongen en een fantastische persoonlijkheid. Persoonlijk zou ik het geweldig vinden als hij bij Feyenoord blijft, maar Jahanbakhsh blijft niet bij Feyenoord.''

''We zijn aan het doorselecteren met Feyenoord. We moeten de kans gaan geven aan jonge jongens en jongens die zich achter hem hebben ontwikkeld de laatste jaren, daar hebben we voor gekozen. Door zijn staat van dienst en de bijzondere relatie die we met hem hebben, is hij altijd welkom. Hij heeft gevraagd om voorlopig bij ons fit te blijven en zijn opties af te geven. Ali is meer dan welkom."

Interesse in Hancko: "Niet op het niveau dat hij nu zou kunnen weggaan"

David Hancko lijkt aankomend seizoen gewoon bij Feyenoord te blijven. De algemeen directeur van de Rotterdammers bevestigt dat er voldoende belangstelling is voor de Slowaak, maar dat geen enkele club in de buurt komt van de vraagprijs van de stadionclub.

"Hij heeft een fantastisch EK gespeeld en natuurlijk twee hele goede seizoenen bij ons, waarin hij echt bepalend is. Het zou een beetje raar zijn als er geen belangstelling zou zijn," vertelt Te Kloese in gesprek met ESPN. "Er zijn wat clubs langs geweest, maar het is niet op het niveau wat wij denken dat hij nu zou kunnen weggaan."

Feyenoord heeft recent om de tafel gezeten met Hancko en zijn management over zijn toekomst en de belangstelling die is ontstaan. "Daar hebben we over gesproken en met zijn management. We hebben eigenlijk met de laatste verlenging, dat is pas een half jaar geleden, afgesproken: Mocht er iets heel speciaals voorbij komen dan denken we erover na. Anders niet."

Te Kloese houdt dan ook geen rekening met een vertrek van de Slowaak. "Dan moet het echt gaan om een aanbod waar iedereen van zegt: daar kan je met gezond verstand geen nee tegen zeggen. Op dit moment is Hancko heel erg gefocust op Feyenoord. Hij heeft het ook heel erg naar zijn zin hier en die afspraak ligt er op die manier. Ik heb zeker ook wel de intentie dat hij blijft natuurlijk."

Te Kloese over Gimenez
Naast Hancko verwacht Te Kloese ook niet dat Santiago Gimenez spoedig Feyenoord gaat verlaten. "Hij heeft een moeilijke Copa America achter de rug. Het was heel onrustig in het Mexicaanse elftal, en de trainer is nu ook weg. Ik denk niet dat dat hem geholpen heeft. Als je naar zijn statistieken kijkt en alles wat hij vorig seizoen heeft gedaan, dan is dat heel bijzonder voor een jongen van zijn leeftijd. Hij heeft geloof ik 29 doelpunten gemaakt in 40 wedstrijden voor ons.''

''Gimenez is een hele belangrijke speler'', vervolgt de algemeen directeur van Feyenoord in gesprek met ESPN. ''Ook voor hem geldt: er moet echt iets bijzonders voorbij komen, daar kunnen we met z'n allen geen nee tegen zeggen. Dan moet hij het daar zelf ook nog mee eens zijn. Ik heb een goede relatie met Gimenez en zijn familie. Ik moet eerlijk zeggen dat ik blij ben dat hij vandaag ook op de open dag rondloopt."

''Het is soms wel een beetje onrustig voor de huidige spelersgroep''

Dennis te Kloese heeft uitgebreid de media te woord gestaan tijdens de open dag van Feyenoord. De algemeen directeur van Feyenoord vertelde dat Alireza Jahanbakhsh definitief niet terugkeert, en de verwachtingen zijn dat David Hancko en Santiago Gimenez blijven. Daarnaast gaf Te Kloese ook tekst en uitleg over zijn cryptische bericht op sociale media.

''Je ziet natuurlijk op verschillende momenten van alles voorbij komen,'' legt Te Kloese uit in gesprek met RTV Rijnmond. ''Spelers waar wij interesse in zouden hebben, spelers die eventueel terug zouden komen of die aan ons gelinkt worden. Ik moet zeggen, normaal gesproken stoor ik me er niet zo aan. Het is soms wel een beetje onrustig voor de huidige spelersgroep.''

Naast geruchten over spelers die Feyenoord mogelijk verlaten, worden de afgelopen weken ook diverse namen in verband gebracht met een transfer naar Feyenoord. ''Er waren op een gegeven moment te veel spelers die aan Feyenoord gelinkt werden, dan denk je, ja. Ik ga ook eens een keer op sociale media, wat modern. Dan hoor je er helemaal bij. Half Rotterdam was van slag,'' vertelt Te Kloese met een glimlach.

Feyenoord heeft zich wel geroerd op de transfermarkt, maar er zijn nog geen grote namen binnengehaald. Te Kloese legt uit: ''We hebben natuurlijk buiten Mats geen spelers kwijtgeraakt. Minteh op huurbasis, maar dat was al duidelijk dat hij wegging. We zijn erg enthousiast over de spelers die nu in de helikopter zitten of die nog niet in de helikopter zitten zoals Mitchell, die een mooie Copa America speelde. We hopen dat dit soort jongens de huidige basis concurrentie gaan geven.''

Aankomende week gesprekken over nieuwe aanwinsten
Te Kloese gaat op het trainingskamp met trainer Brian Priske in gesprek over mogelijke topaanwinsten. ''We zijn altijd bezig. De club heeft de ambitie om beter te worden en dat is goed. Het niveau van de huidige selectie is een behoorlijk niveau. We moeten ook de balans van de selectie en het aantal in de gaten houden. Daar zijn we actief mee bezig. De eerste stap was ook om de nieuwe trainer de ruimte te geven om zijn eigen oordeel te kunnen geven over jongens die verhuurd waren en in de huidige selectie zitten. Aankomende week gaan we serieus praten over wat er nog zou moeten gebeuren.''

Nog geen club concreet voor Geertruida
Bij Feyenoord is er nog geen bod binnen gekomen op Lutsharel Geertruida. ''Ik denk een beetje in het algemeen in de voetbalwereld dat de transfermarkt of nog niet helemaal op gang is gekomen of heel rustig is. Ik denk dat het in zijn geval niet meegeholpen heeft om iets concreets te krijgen. We hebben vorig jaar natuurlijk uitgebreide gesprekken gehad met een club die heel veel interesse in hem had. Die ging uiteindelijk vijf voor twaalf met een andere speler in zee. Ik moet eerlijk zeggen: zijn karakter en persoonlijkheid zijn heel speciaal voor Feyenoord. Een leider, een voorbeeld, een jongen van de club. Voor hem moet er iets heel bijzonders komen om dit achter te laten. We hebben een nieuw Champions League format waar we ingaan. Luta is een bijzondere jongen, dus we gaan het zien.''

 

+1/-0

Goed interview met DtK waar geen woord Chinees bij is. Hij lekker duidelijk. Wat zou het een stunt zijn als Luts zijn contract tegen alle verwachting in verlengt en een soort Mister Feyenoord wordt. Oké ik weet het ‘t is wensdenken maar toch….

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

socrates schreef op 21 juli 2024 om 12:39:

Het wordt echt tijd dat hij een goede transferperiode draait. De laatste keer was de zomer van 2022 maar ik krijg sterk de indruk dat hij toen het werk van Arnesen afmaakte.

Er moet heel, heel veel verkocht worden want we lopen over van de spelers die niet voor de basis in aanmerking komen. Daarnaast zal hij zijn dure miskopen van vorig jaar moeten zien kwijt te raken. Als je PSV wil bijhalen zal je bovendien echte kwaliteit moeten halen zoals zij vorig jaar deden. Anders word je voorlopig geen kampioen. Ik zie helemaal niets van die ambitie. En als je tenslotte Priske zijn 3-4-3 laat doorvoeren (waar ik helemaal geen voorstander ben) dan moeten er twee verschrikkelijk goede wingbacks bij.



Deels eens, want er zal absoluut kwaliteit bij moeten en zeker de laatste transferperiode was dramatisch. Maar dat dit systeem niet zou werken of dat we er de spelers niet voor hebben vind ik dan weer niet het geval, sterker nog, ik denk dat we eerder de spelers voor dit systeem hebben dan voor 4-3-3. We hebben ontzettend veel spelers gehaald die vooral goed zullen gaan renderen in dit systeem, zoals Stengs, Nieuwkoop, Zerrouki. Iedereen hier weet dat ik geen groot fan ben van deze spelers, ik zou liever betere spelers zien of eigen jeugd een kans zien krijgen, maar als je er nog wat uit wilt halen is dit wel het juiste systeem.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Willykment schreef op 21 juli 2024 om 17:33:

open/sluit de onderstaande quote:

socrates schreef op 21 juli 2024 om 12:39:

Het wordt echt tijd dat hij een goede transferperiode draait. De laatste keer was de zomer van 2022 maar ik krijg sterk de indruk dat hij toen het werk van Arnesen afmaakte.

Er moet heel, heel veel verkocht worden want we lopen over van de spelers die niet voor de basis in aanmerking komen. Daarnaast zal hij zijn dure miskopen van vorig jaar moeten zien kwijt te raken. Als je PSV wil bijhalen zal je bovendien echte kwaliteit moeten halen zoals zij vorig jaar deden. Anders word je voorlopig geen kampioen. Ik zie helemaal niets van die ambitie. En als je tenslotte Priske zijn 3-4-3 laat doorvoeren (waar ik helemaal geen voorstander ben) dan moeten er twee verschrikkelijk goede wingbacks bij.



Deels eens, want er zal absoluut kwaliteit bij moeten en zeker de laatste transferperiode was dramatisch. Maar dat dit systeem niet zou werken of dat we er de spelers niet voor hebben vind ik dan weer niet het geval, sterker nog, ik denk dat we eerder de spelers voor dit systeem hebben dan voor 4-3-3. We hebben ontzettend veel spelers gehaald die vooral goed zullen gaan renderen in dit systeem, zoals Stengs, Nieuwkoop, Zerrouki. Iedereen hier weet dat ik geen groot fan ben van deze spelers, ik zou liever betere spelers zien of eigen jeugd een kans zien krijgen, maar als je er nog wat uit wilt halen is dit wel het juiste systeem.



Dan kies je een systeem uit om de zwaktes van middelmatige spelers als Zerrouki en Nieuwkoop te maskeren. Dan had ik liever gehad dat we betere spelers haalden wiens sterke punten we benutten.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 22 juli 2024 om 01:02:

Stengs, Ivanusec, Lingr, Beelen vorig jaar gewoon goede spelers gehaald en Zerrouki en Ueda in potentie goede spelers die nog wel beter moeten worden.




Lingr en Beelen zijn oké. De rest is echter echt een niveau lager, niet het niveau dat je als Feyenoord zou willen nastreven. Stengs zou in de basis goed genoeg moeten zijn, maar bij hem komt het er vaak niet uit.

De aankopen van dit jaar spreken mij ook nog niet aan. Gijs Smal, Carraza, Hadj Moussa, Nadje en Mitchell hebben samen een totale spelerswaarde van 15 miljoen, verdeeld over vijf spelers.

Eigenlijk zou je basis spelers, of spelers dicht tegen de basis moeten kopen. Zo wordt heel je selectie continue beter. Feyenoord koopt dit seizoen spelers die daar een stuk vandaan zitten, meer reservemateriaal/ spelers voor de breedte. Dan ga je in de basis niet vooruit.
Ik snap dat we dit jaren hebben moeten doen, gezien onze situatie. Echter met de Champions League inkomsten en wellicht wat mooie verkopen, zou je toch zeker 2 of 3 mooie aankopen moeten kunnen doen. Als er nog wat sterkhouders gaan en er komt vervanging voor, hebben we straks 10 nieuwe spelers als we niet oppassen....

Natuurlijk heb je spelers voor de toekomst nodig, dus Mitchell kan ik nog begrijpen. Maar als je als team wilt groeien, kun je beter 2 of 3 gerichte aankopen doen die er direct staan.

Dit bericht is voor het laatst gewijzigd op 22 juli 2024, 09:25:48.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 22 juli 2024 om 18:20:

Als je Dennis zo hoorde gisteren zijn ze intern al erg tevreden over de selectie hooguit nog 1 of 2 versterkingen. Als je Gimenez Hancko Geertruida en Bijlow weet tehouden is dat minstens zo belangrijk als nieuwe spelers halen.




Ik ben bang dat die niet te houden zijn. Het lijkt nu wel even rustig, maar ik denk dat straks de boel weer losbarst. Ook Hancko is erg in trek. Dat Atletico niet doorpakt is vanwege de prijs, anders hadden ze hem allang al gekocht. Oftewel, bang dat er toch nog sterkhouders gaan vertrekken en dan is de vraag of men nog vervanging op niveau kan kopen.

 

+1/-0

Gelukkig dat Lutsharell gaat bijtekenen, omdat hij ook ziet, dat al die mooie verhalen sprookjes zijn en dat hij nu wilt blijven. Laat hem maar een paar jaar bijtekenen en een E 1,5 miljoen meer ontvangen.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

danall schreef op 22 juli 2024 om 23:52:

Gelukkig dat Lutsharell gaat bijtekenen, omdat hij ook ziet, dat al die mooie verhalen sprookjes zijn en dat hij nu wilt blijven. Laat hem maar een paar jaar bijtekenen en een E 1,5 miljoen meer ontvangen.



Niet te vroeg juichen hè, de transferzomer duurt nog t/m 31 augustus.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Knakkie schreef op 23 juli 2024 om 15:42:

open/sluit de onderstaande quote:

danall schreef op 22 juli 2024 om 23:52:

Gelukkig dat Lutsharell gaat bijtekenen, omdat hij ook ziet, dat al die mooie verhalen sprookjes zijn en dat hij nu wilt blijven. Laat hem maar een paar jaar bijtekenen en een E 1,5 miljoen meer ontvangen.



Niet te vroeg juichen hè, de transferzomer duurt nog t/m 31 augustus.


:D :D

 

+1/-0

PSV blijft inzetten op Van de Berg, dat is een aankoop van niveau Schouten. Ook Tillman, Dest en Flamingo al gehaald. We gaan echt enorm ver achterop raken als wij blij zijn met een bankzitter van Vitesse en andere middelmatige meuk of parels voor de toekomst. Het wordt tijd dat DtK zijn dubbelrol gaat waarmaken en eens een goede transferwindow draait.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

socrates schreef op 23 juli 2024 om 23:23:

PSV blijft inzetten op Van de Berg, dat is een aankoop van niveau Schouten. Ook Tillman, Dest en Flamingo al gehaald. We gaan echt enorm ver achterop raken als wij blij zijn met een bankzitter van Vitesse en andere middelmatige meuk of parels voor de toekomst. Het wordt tijd dat DtK zijn dubbelrol gaat waarmaken en eens een goede transferwindow draait.



Op dit moment, als het zo blijft, ga je verder achterop raken. We zijn Wieffer, Minteh, maar vooral Slot verloren. Voor Wieffer en Minteh hebben we niet direct een sterke vervanger. Priske is ook nog maar de vraag of die verder gaat met Slot zijn overwegingen of zijn eigen plan gaat uitzetten, waar we de spelers op dit moment niet 100% voor hebben. De laatste oefenwedstrijd stelde mij in ieder geval niet gerust.

We hebben wel 6 spelers gekocht, waarbij ik van allemaal niet direct het gevoel heb dat ze Feyenoord sterker maken. Je wordt er op niet een positie beter op.

 

+1/-0

Te Kloese: ''Op dit moment zijn we met niemand actief in gesprek''

Algemeen directeur Dennis te Kloese is niet bezig met de concurrentie. Feyenoord wil aankomend seizoen landskampioen van Nederland worden en kijkt daarbij vooral naar zichzelf. De Rotterdammers zijn tevreden met de huidige staat van de selectie en hebben nog genoeg te verbeteren.

''We hebben hele grote stappen gemaakt,'' vertelt Te Kloese in gesprek met ESPN. ''Ik vind het moeilijk om ons met PSV en Ajax te vergelijken. Met alle respect, maar het zijn andere clubs. Wij zijn blij met wat we hebben bereikt. We moeten niet denken dat we er al zijn, verre van dat. Er liggen nog dossiers waar we met zijn allen hard aan moeten trekken. Buiten het feit dat we heel blij zijn met hoe het gaat, moeten we wel met onze voeten op de grond blijven staan.''

Te Kloese richt zich op zijn eigen ploeg en wil trainer Brian Priske helpen om zijn start in De Kuip zo makkelijk mogelijk te maken. ''Ik vind het ook zo broos, want dan ga ik nu roepen dat wij er ver voorbij zijn. Dat is gewoon niet zo. Ik denk dat Ajax goede mensen heeft die de boot in het juiste vaarwater kunnen krijgen. Laten wij gewoon lekker met onszelf bezig zijn en ons daar druk over maken.''

Mogelijke versterkingen
De grote vraag is hoe Te Kloese Feyenoord de komende weken gaat versterken. Voorlopig staat er geen enkele speler concreet in de belangstelling van de stadionclub. ''We zijn altijd aan het analyseren welke spelers voor de toekomst een goede basis voor Feyenoord kunnen vormen. Op dit moment zijn we met niemand actief in gesprek, maar we staan wel in contact met alle zaakwaarnemers. We hebben meerdere talenten lopen waar we hopelijk ook in de aankomende jaren van kunnen genieten.''

Geen grote uitgaande transfers meer
Dennis te Kloese verwacht niet dat er nog topspelers zullen vertrekken. De algemeen directeur zag Mats Wieffer voor een recordbedrag de overstap maken naar de Premier League. Te Kloese schat momenteel in dat een groot deel van de selectie intact blijft.
Feyenoord heeft de selectie met een aantal aanwinsten weten te versterken, waaronder Julián Carranza. Waar iedereen uitging van een vertrek van Santiago Gimenez, ziet Te Kloese het niet als een probleem om over drie volwaardige spitsen te beschikken. Naast de Mexicaan en Argentijn aast Ayase Ueda op zijn definitieve doorbraak.

"We hebben 34 competitiewedstrijden te spelen en zijn ook actief in de Champions League en de beker," legt Te Kloese uit. "Er komen dus ruim veertig officiële wedstrijden aan voor Feyenoord. Dan heb ik mijn twijfels of we dat met elf man kunnen oplossen. Daar moet je capabele spelers voor hebben die de jongens in de basis gaan pushen en interne concurrentie geven."

 

+1/-0

Te Kloese: ''Zo heb ik het met Geertruida afgesproken''

Lutsharel Geertruida heeft bij Feyenoord nog een contract voor een seizoen. De verdediger moet normaal gesproken of een transfer maken of zijn contract verlengen in De Kuip. Algemeen directeur Dennis te Kloese houdt zich op de vlakte over zijn toekomst bij de Rotterdamse club.

"Zo heb ik met Lutsharel afgesproken dat wij over zijn contractsituatie persoonlijk met hem praten," vertelt Te Kloese tijdens een uitgebreid gesprek met RTV Rijnmond. "Ook met zijn familie en zijn management. Daar wil ik geen druk op leggen door nu een uitspraak te doen. Het enige wat ik kan zeggen is dat we heel erg blij met hem zijn."

"Geertruida is een fantastisch uithangbord voor de jeugdopleiding. Hij heeft zich fantastisch ontwikkeld op en naast het veld. Dat wij willen dat hij bij Feyenoord blijft, is vanzelfsprekend. Ik kan me ook heel goed voorstellen dat hij de ambitie heeft om groter, beter en hogerop te gaan. Daar heeft hij de mogelijkheden voor, misschien in de toekomst en misschien nu wel. Dat gaan we zien."

Belangstelling voor Wellenreuther?
Olympique Marseille hoopt Timon Wellenreuther de komende weken binnen te halen. De Duitser heeft onlangs zijn contract verlengd en het ziet er op dit moment niet naar uit dat hij De Kuip gaat verlaten. Te Kloese vertelt dat het momenteel niet heel concreet is. "Ik moet eerlijk zeggen: Timon staat er heel goed op bij een aantal clubs. Net zoals Justin die er goed opstaat bij een aantal clubs. De transfermarkt is nog niet in een grote beweging gekomen."

"Veel geruchten die naar buiten komen, zijn nog van interesse, scouten en kijken wat de mogelijkheden zijn. Dat geldt niet alleen voor ons maar ook voor grote clubs in Europa. Het feit van interesse, het bespreken van een bod, een speler overtuigen en een zaakwaarnemer laten aansluiten zijn grote stappen. Als zoiets gebeurt, ben je wel een paar weken verder."

Geen vakantie voor Te Kloese
Te Kloese heeft er deze zomer voor gekozen om niet op vakantie te gaan. "Er is wel eens wat rumor naar buiten gekomen dat ik wel eens vakantie nam in een transferperiode, dat heb ik dit jaar maar afgelast," lacht Te Kloese. "We zitten in Saalfelden en je kan het slechter treffen. Een prachtige omgeving. Met veel veranderingen in de staf en selectie leek het voor mezelf heel prettig om dichtbij te zijn."

 

+1/-0

Deze normale topic is open en bestaat uit 30 pagina's: 1 2 3 4 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 26 27 28 29 30

Feyenoord Forum » Algemeen Feyenoord Forum » Dennis te Kloese