Feyenoord verwelkomt Pringles als official supplier
12 juni 2026 15:49
Foto: Pro Shots
Feyenoord logo
Pringles heeft zich voor de komende twee jaar verbonden aan Feyenoord als Official Supplier van de club. Daarmee sluit een wereldwijd bekend snackmerk zich aan bij Feyenoord, dat sinds de introductie in 1968 is uitgegroeid tot een van de grootste snackmerken ter wereld. Pringles is in meer dan honderdveertig landen te koop.
Ruud van der Knaap is blij met de nieuwe samenwerking. De commercieel directeur van Feyenoord stelt op de clubsite: "Een goed merk om letterlijk en figuurlijk mee uit te pakken in De Kuip. We proberen als club op elk vlak de bezoekerservaring voor onze supporters verder te verbeteren. We denken dat Pringles daarin een mooie volgende stap is. We zijn blij om hen toe te kunnen voegen aan de partner- en supplierfamilie van Feyenoord", aldus Van der Knaap.
Op zijn beurt is ook Dyon Wolders verheugd met het nieuws. De Key Accountmanager van het chipsmerk in Nederland stelt daarnaast trots te zijn Feyenoord toe te voegen aan zijn portefeuille: "De enorme betrokkkenheid en passie van Feyenoord sluiten perfect aan bij waar Pringles voor staat: mensen samenbrengen en bijzondere momenten creëren. We kijken ernaar uit om samen met Feyenoord te bouwen aan memorabele ervaringen voor supporters, zowel op als rond het veld."

