Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord Forum » Wedstrijden van Feyenoord » Voorbereiding 2024/2025

Deze normale topic is open en bestaat uit 7 pagina's: 1 2 3 4 5 6 7

Mijn opstelling voor morgen.

Wellenreuther
Nieuwkoop - Luts - Beelen - Hancko
Zechiel - Stengs - Milambo
Paixao - Santi - Sauer

Liever Trauner in het centrum en Luts rechts maar Trauner is nog geblesseerd dacht ik. Zechiel voor Wieffer, Milambo voor Timber en Sauer voor Minteh (met Paixao naar rechts).

Dit gaat hem natuurlijk niet worden, maar dit is wel het meest logische. Geen raar gedoe met wingbacks die belangrijk maar niet goed genoeg zijn, geen geforceerd gedoe met een systeem dat maanden duurt om in te slijpen en niet nodig is.

 

+1/-0

Het is volledig los zand. Zowel aanpak als wat op het veld straat. Men kan het de spelers niet verwijten. De betere spelers worden weggewerkt of lukraak in een nieuwe rol geduwd, B-spelers worden op goed geluk in de speelbak geduwd. Ik wil Priske niet als trainer afkraken maar hij is voor Feyenoord ongeschikt.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 30 juli 2024 om 18:40:

open/sluit de onderstaande quote:

arrow1 schreef op 30 juli 2024 om 17:51:

Het is volledig los zand. Zowel aanpak als wat op het veld straat. Men kan het de spelers niet verwijten. De betere spelers worden weggewerkt of lukraak in een nieuwe rol geduwd, B-spelers worden op goed geluk in de speelbak geduwd. Ik wil Priske niet als trainer afkraken maar hij is voor Feyenoord ongeschikt.



Het blijft ook onrustig natuurlijk wie komt erbij wie gaat er nog blessures verre van een topfit team nog de nadruk wordt veel te veel op 3-4-3 gelegd er zijn andere randzaken en factoren Brian zei het goed ik moet rustig blijven. Na 31 augustus zal het pas rustiger worden helaas kan je dan ook al een kampioenschap verspeeld hebben zoals Slot vorig jaar hé.



Klopt, je hebt altijd de onzekerheid wat er tot 31 augustus gebeurd. Echter dat heeft ieder team, ook alle andere concurrenten hebben daarmee te maken.

Het is dan wel fijn, om hetgeen waar je wél invloed op hebt, op orde te hebben/ maken. En dat is het materiaal waar je op dit moment mee te maken hebt. Het inslijpen van een strategie, loopacties, opstelling, druk zetten, etc.

Daar gaat imo deze discussie volgens mij over. Dat we dat niet zien gebeuren op dit moment.

- Priske houdt teveel vast aan zijn 3-4-3.
- Sterkhouders van vorig seizoen zagen er tegen Benfica uit als angstige haasjes
- Spelers lijken niet van elkaar te weten wat ze doen (voornamelijk verdediging)
- Selectie staat te hoog bij balbezit en abrupt balverlies, gevaarlijk 1 op 1 ontstaat
- Selectie zet niet op juiste manier druk bij balbezit tegenstander
- Te veel aankopen voor de breedte, geen rechtstreeks kwaliteitsimpuls

Dit zijn allemaal zaken, waar je op dit moment wél al wat over kunt zeggen of van kunt vinden.

 

+1/-0

Waar is Priske mee bezig? De openingswedstrijd wordt gespeeld met voornamelijk spelers die de bank bezet gaan houden, op wat uitzonderingen na.

 

+1/-0

Straks Feyenoord-Monaco. De opstelling van Feyenoord is bekend:
Bijlow, Geertruida, Ueda, Ivanušec, Zechiël, Read, Milambo, Lingr, Pedersen, Tsoungui, Plug.

Wisselspelers Feyenoord
Van Sas, Berger, Giersthove, Candelaria, Arnaud, Netten, Zekovic, Sliti, Bullaude, Rudisill, Sauer.

Is dit serieus? Lijkt wel een campingelftal en die bank dan. Lekker als je voor die B keus en op de bank zelfs c keus 40 euro betaald hebt

Dit bericht is voor het laatst gewijzigd op 31 juli 2024, 18:31:41.

 

+1/-0

Wel goede testcase voor de jeugd, Adi Hütter vind ik een fantastische trainer die zijn teams doorgaans met intense pressing laat spelen. Benieuwd hoe ze zich houden. Ik hoop dat een aantal van de basisspelers van vandaag dat ook zondag tegen PSV zullen zijn, maar ik krijg er een beetje een hard hoofd in gezien de laatste ontwikkelingen onder Priske.

 

+1/-0

Opmerkelijk. een reden bekend?

 

+1/-0

Geen idee hoe Monaco ervoor staat. Het is te hopen dat je niet weer een oorwassing krijgt van een goed, ingespeeld team. Ben benieuwd hoe ons campingelftal zich houdt.

 

+1/-0

Dit lijkt niet eens op voetbal, ik ben bang dat die Priske een groot drama wordt.

 

+1/-0

Monaco speelt ook bepaald niet in haar sterkste opstelling.

 

+1/-0

Dat is het. Je kan wel zeggen 2e en 3e keus wat ook zo is maar dat neemt niet weg dat het positieve, goede gevoel nu ver te zoeken is. Als je zondag ook nog een veeg van pisvee eroverheen krijgt dat dreigt er een soort ajaks scenario van vorig seizoen.

 

+1/-0

Wat een rommeltje...onsamenhangend zooitje....

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 31 juli 2024 om 21:26:

Priske gaat ook voor verrassingen komen tegen een Willem II bv Slot kende alle nl clubs en trainers door en door. Brian zal een spoedcursus moeten volgen lijkt me.



Daar hebben we de boze wolf toch voor en die andere knakker die niet naar Liverpool kon omdat ie ongediplomeerd is.

 

+1/-0

Priske durft wel breed te kijken. Veel spelers krijgen speeltijd van hem. Nu moet hij er nog een winnend elftal van maken. Geertruida deed goed werk en Pedersen ook. Zechiel lijdt te vaak balverlies.

 

+1/-0

Ik snap deze oefenwedstrijd echt niet. Zowel Monaco als Feyenoord hadden maar 1 of 2 basisspelers opgesteld.

In deze fase wil je toch oefenen met je A team en daarop trainen...

Werkelijk waar, ik snap hier niks van. Wie verzin zon doordeweekse wedstrijd. Gehele teamgevoel naar de mallemoeren.

 

+1/-0

Nou alles bij elkaar genomen: de 'voorbereiding' is mislukt.
Blessures, deels ook te maken met de voorbereiding? Spelers laat terug van interlandverplichtingen en, ik denk, een niet geheel goed afgestemd programma en een niet goed ingespeeld systeem.
Al met al, ik houd mijn hart vast voor de komende periode. Met name de nog eventuele vertrekkende spelers en al dan niet gerichte aankopen.

 

+1/-0

Kan je een goed programma ensceneren, terwijl op de achtergrond speelt dat de meeste A-spelers nog niet aanwezig zijn. We moeten er naar toe dat de transferperiode wordt ingekort naar 31 juli om maar een dwarsstraat te noemen, maar dat er ook een verbod komt dat geen enkele speler naar het buitenland kan verkassen, ofschoon daar de markt nog open is. Het zal een richting opgaan dat we onszelf uit de markt prijzen, maar gaandeweg zullen de resultaten, zowel in oefenwedstrijden als competitie verband de elftallen beter op elkaar zijn ingespeeld. Het buitenland zal dit resultaat zien en wellicht er ook voor kiezen om ons voorbeeld na te volgen. We willen toch de beste leerling van de klas zijn?

 

+1/-0

Ik verwacht dat zowel Hancko als Geertruida nog vertrekken. Er gebeurt momenteel zoveel op de transfermarkt, dat eind augustus wij met de gebakken peren zitten. En adequate aanvulling? Helaas is Arnesen er niet meer bij...

 

+1/-0

We moeten er op letten geen vergaarbak van exoten, snelle transfers en leuke ballers te worden. Er moet een idee achter zitten. Vanzelf zal het niet gaan.

 

+1/-0

Deze normale topic is open en bestaat uit 7 pagina's: 1 2 3 4 5 6 7

Feyenoord Forum » Wedstrijden van Feyenoord » Voorbereiding 2024/2025