Transparent
Inloggen
Sluiten

Hartman had afscheid graag anders gezien

8 oktober 2025 09:13 - De Telegraaf
Foto: Pro Shots

Hartman had afscheid graag anders gezien; image source: Pro Shots

Quilindschy Hartman heeft in een interview met De Telegraaf stilgestaan bij zijn vertrek uit Rotterdam afgelopen zomer. De linksback vertrok naar Burnley, nadat hij er niet uitkwam met Feyenoord zijn contract te verlengen. Sindsdien gaf hij in diverse interviews aan hoe zijn band met trainer Robin van Persie vertroebeld raakte gedurende het vorige seizoen.

De linksback stond uiteindelijk niet open lang bij Feyenoord te blijven. Het kwam Hartman op de nodige kritiek te staan vanuit Het Legioen: "Ik snap dat ook wel. Als je iets zegt over je oude club, is voor veel fans Feyenoord het belangrijkste. Maar ik denk dat mensen misschien zouden moeten waarderen dat ik vertel hoe ik me voel", aldus Hartman in De Telegraaf. "Uiteindelijk is dit hoe ik het heb ervaren. Ik heb niemand beledigd en alleen verteld hoe ik me voelde. Ik zou het jammer vinden als er een fan zou zijn die met een negatief gevoel op mij terugkijkt, want dat negatieve gevoel heb ik zelf helemaal niet."

Zijn recente uitspraken over zijn vertrek bij Feyenoord en zijn band met Van Persie vielen niet bepaald in goede aarde in De Kuip: "Het is zonde om te zeggen dat ik aan de laatste periode een rotgevoel heb overgehouden, omdat ik zo'n mooie tijd heb gehad bij Feyenoord. Ik probeer vooral dat gevoel vast te houden. Het is wel zo dat de manier waar op je eindigt vaak blijft hangen. Het einde had ik dan ook graag anders willen zien. Dat vind ik wel jammer."




Discussieer mee op de forums


Tags

hartman persie telegraaf aarde beledigd burnley kuip legioen overgehouden quilindschy rotgevoel uitkwam vertroebeld

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 dagen geleden
Ik vind het nog steeds jammer dat hij weg is, een echte jongen van de club. weggegaan op een niet prettige manier maar ik gun hem het beste en hoop hem terug te zien in de kuip
+1/-0


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 81.501 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane activisten aviator casper egypte egyptische eredivisie espn gaza groningen heitinga israel jansen kenkhuis larin lukkien persie plat sancties santigoal sauer spoor steden subtopper tengstedt trump ueda utrecht valente vizier