Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord spot twee mogelijke opvolgers Hartman bij Westerlo

15 juli 2025 20:21 - De Telegraaf
Foto: Pro Shots

Feyenoord spot twee mogelijke opvolgers Hartman bij Westerlo; image source: Pro Shots

Volgens De Telegraaf heeft Feyenoord niet één, maar twee linksbacks van het Belgische Westerlo op het oog als mogelijke vervangers van de naar Burnley vertrokken Quilindschy Hartman. Eerder werd al bekend dat Jordan Bos hoog op de verlanglijst zou staan in De Kuip, inmiddels blijkt dat ook Tuur Rommens als interessante optie wordt gezien door de Rotterdammers.

Rommens zou als alternatief gelden, mocht Feyenoord er niet uit komen met KVC Westerlo over de transfer van Bos. Rommens sprak deze zomer al zijn nadrukkelijke vertrekwens bij Westerlo uit en lijkt enthousiast over de mogelijkheid voor Feyenoord te gaan spelen. Rommens is tevens jeugdinternational van België.

Toch geldt Bos als de eerste keus voor Feyenoord. De Australische linksback met Nederlandse roots was vroeger al groot fan van Feyenoord. De club heeft een bod voorbereid op de linksback van Westerlo. Desondanks zijn er bij Feyenoord ook twijfels over de blessuregevoeligheid van Bos. Zo miste hij al langere periodes door een spier- en door een hamstringblessure die hem vorig jaar lang aan de kant hielden.




Discussieer mee op de forums


Tags

westerlo bos rommens hartman spot australische belgie blessuregevoeligheid burnley jordan kuip kvc quilindschy spier telegraaf tuur verlanglijst vertrekwens vervangers

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 dagen geleden
Bos, hoe Nederlands kan je het hebben! Haal ze allebei maar. Feyenoord heeft te weinig linksbenige voetballers.
+1/-0

 
4 dagen geleden
Nee, onwijs blessuregevoelig. Niet aan beginnen...
+1/-0

 
3 dagen geleden
Ga dan voor een eredivisiespeler. Goede voetballers, niet blessuregevoelig. Rots van Heracles, Moller Wolfe, Kuipers of Prins van Groningen. Maar je moet ze niet laten verzuipen. Daar ligt een taak voor de coach.
+1/-0


Feyenoord E-zine

Meer dan 67.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atalanta betis borges bos diarra drukzetten dtk gomez goncalo hancko headliner keuring kloese kraaij lcv marseille meijer middenveldert minteh moussa paixao persie porto rvp socrates timber toure weghalen wehave willykment