Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord Forum » Wedstrijden van Feyenoord » Vitesse-Feyenoord (07/08/2022-14:30)

Deze normale topic is open en bestaat uit 3 pagina's: 1 2 3

Feyenoord begon heel zwak. Herstelde zich goed. Toch wat verdedigende onbenulligheden. Bij die 2-2 werd ook niet goed ingestapt. Ook Trauner ging niet voluit. Qua voetbal gaat het alleen maar beter worden. Hopelijk is die Lopez een versterking. Dan heb je in ieder geval een basis om mee verder te werken. Dilrosun vind ik een kruising tussen Sini en Nelson. Minder dan Sini en beter dan Nelson. Timber toch vrij onzichtbaar. Rasmussen heel matig maar is een backup. Danilo rendeert als het aanvallend goed loopt. Zo niet, heb je er niks aan. Aursnes was vandaag weer de oude. Ik hoop stiekem dat hij blijft. Maar ben bang dat hij toch vertrekt.

 

+1/-0

Knappe prestatie. Vijf doelpunten in een uitwedstrijd is top! Eindelijk ook iemand die een vrije trap op maat kan trappen.

 

+1/-0

Als je positief naar het programma kijkt zou je 18 uit 6 moeten kunnen halen en dan naar psv. Daar teken ik voor dezelfde uitslag als vorig jaar en zelf met een kwart daarvan ben ik tevreden :-).

 

+1/-0

Slechte start waaraan Rasmussen en Geertruida een groot aandeel hadden. Maar veerkracht is goed en Symanski een kanjer. Terechte overwinning van Feyenoord.

 

+1/-0

De eerste drie punten zijn binnen; lekker. Er komen nog onrustige weken aan, waarin Slot verder moet bouwen en de nieuwelingen moet inpassen. Het is belangrijk dat Feyenoord blijft winnen, dat is gezien de fase waarin de ploeg zit al een grote uitdaging.

 

+1/-0

Ehhh? Wordt dit een deja-vu met een aantal jaren geleden (2017)? Van meet af aan bovenaan en uiteindelijk kampioen worden? Vele sceptici die onder Van Bronkhorst geleide elftal geen kampioenschap in het verschiet zagen.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Kuijt007 schreef op 07 augustus 2022 om 16:13:

DEBUUT: Noah Naujoks.




En nu alle wedstrijd emoties er een beetje uit zijn :B wat vond je van de wedstrijd.


Vond zelf een slecht onwennig begin maar wat heel normaal is natuurlijk.
Was en ben erg tevreden met onze Pool en zie ook genoeg potentie in onze andere spelers.
Mooi dat er eindelijk een keer door selecteert word ipv te blijven hangen oude spelers die het vorig jaar goed deden.
En ook leuk te zien dat ook Feyenoord een goede scouting kan hebben.

 

+1/-0

Het eerste kwartier was voor Vitesse, en ik dacht dat gaat niets worden.
Feyenoord ging steeds beter spelen maar Vitesse was geen goede tegenstander meer toen ze achterstonden.

Als je erbij neemt dat de spelers nog niet zijn ingespeeld is het een knappe overwinning, en ik denk dat wij per saldo de selectie sterker is dan vorig seizoen.

 

+1/-0

Deze normale topic is open en bestaat uit 3 pagina's: 1 2 3

Feyenoord Forum » Wedstrijden van Feyenoord » Vitesse-Feyenoord (07/08/2022-14:30)