Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord strijdt met Lille om target van Rangers

26 augustus 2025 15:45 - Sky Sports
Foto: Pro Shots

Feyenoord strijdt met Lille om target van Rangers; image source: Pro Shots

Volgens Sky Sports liggen Hamza Igamane en Rangers op ramkoers. Igamane is de beoogde nieuwe spits die in De Kuip de strijd aan moet gaan met Ayase Ueda, wat dus automatisch goed nieuws betekent voor Feyenoord. De spits heeft zelf een duidelijke vertrekwens uitgesproken en om zijn vertrek mogelijk te maken heeft hij besloten zich vandaag niet te laten zien op de training van Rangers. Daarnaast heeft Feyenoord in OSC Lille een geduchte concurrent om de handtekening van Igamane.

Lille zou daarbij een verzoek bij Rangers hebben neergelegd om de spits dit seizoen te huren. Dat voorstel werd door de Schotse topclub echter direct afgewezen. Lille legt zich daar echter niet bij neer en legt op korte termijn een tweede bod neer bij Rangers, waarbij ze verwachten dat de Schotten daar wél akkoord mee gaan.

Ondertussen duurt de soap van Igamane en Rangers onverminderd voort. De spits weigerde afgelopen weekend in te vallen in het duel met St. Mirren, omdat hij een blessure zou hebben. Nadat de club vervolgens een MRI-scan liet maken die geen blessure aantoonde, denkt Rangers dat Igamane niet in wilde vallen om een transfer te forceren. Die gedachte is niet gek, aangezien Igamane dus ook de training dinsdag aan zich voorbij liet gaan. Inmiddels zou Rangers zich aan het voorbereiden zijn op een toekomst zonder Igamane, zo klinkt het bij Sky Sports.

Feyenoord denkt net als Lille aan een huur van Igamane. Een besluit van zowel Igamane als Rangers wordt in de komende dagen verwacht. Maandagavond sluit de internationale transfermarkt, de Nederlandse een dag later.




Discussieer mee op de forums


Tags

rangers igamane lille sky target aantoonde ayase geduchte hamza huur kuip mirren mri onverminderd osc ramkoers scan soap ueda vertrekwens

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 weken geleden
Van Toure naar Igamane. Haal dan aub niks. Laat Tengsted en Ueda het dan maar uitvechten.
+2/-0

3 weken geleden
Liever geen speler die zich zo gedraagt naar zijn huidige club. Datzelfde gaat hij bij ons ook doen. Lekker laten gaan dus.
+1/-0

3 weken geleden
Er wordt van alles gesuggereerd, maar voorlopig vissen we overal achter het net.
Nu weer de eventuele huur van Santi..
de Selectie is kwalitatief echt niet goed genoeg, helemaal op de flanken niet.
Sauer talent maar kan zeker geen heel seizoen constant een hoop niveau halen. Hadj Moussa speelt nog steeds alleen voor zichzelf, Burgos heeft nog niet kunnen overtuigen en Slory komt net kijken, Diarra geen idee (speelt 2 jaar profvoetbal).
Kortom Ueda (2goals in 2 competitiewedstrijden) is de enige constante factor voorin.
Achterin moet er 1 bij hoor ik steeds, maar v/d Bergh is al elders heen, en de eenmalige roep om Doekhi was voor korte duur.
dus met deze 2 centrale en een gevoelige Trauner zou ik het niet aandurven.
ach we hebben nog 5 hele dagen.
+1/-0

 
3 weken geleden
2 degelijke backs, 2 gevaarlijke buitenspelers, een échte spits (Ueda heeft meerdere seizoenen laten zien het niet te zijn) en betrouwbare keeper zijn er imo nog nodig.

Daarnaast moet er van een 10tal middelmaat afscheid genomen worden. Echt een hel of a job ligt er nog voor DtK...
+1/-0

 
3 weken geleden
En nog een backup voor de linker centrale verdediger die hebben we ook nog niet, Plug is nog niet zo ver.
+1/-0


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 76.895 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anti bijlow borges bos chaos diarra dood edl extreemrechtse hadj hassel heerenveen hwang londen moder moussa persie petrov read robinson santigoal scheids sliti slory steijn timber tommy ueda valente