Transparent
Inloggen
Sluiten

Kalender » Programma Jupiler League

Hieronder vind je het complete programma van de Eredivisie, inclusief de uitslagen tot dusver. We hebben uiteraard ook een pagina met de complete stand en een kalender met alleen de wedstrijden en andere gebeurtenissen rondom Feyenoord daarop. Tevens is er een pagina met een overzicht van de volgende speelrondes.

Logo Almere City FC
Alm
Logo De Graafschap
DeG
Logo Excelsior
Exc
Logo FC Den Bosch
FCD
Logo FC Dordrecht
FCD
Logo FC Eindhoven
FCE
Logo FC Volendam
FCV
Logo Go Ahead Eagles
GoA
Logo Helmond Sport
Hel
Logo Jong Ajax
JAj
Almere City FC
-
2/1
5/3
19/3
22/1
8/1
12/2
3-0
2-0
30/4
De Graafschap
23/4
-
19/3
4-2
2/4
5/3
2-5
11/4
14/5
11/12
Excelsior
4-6
1-2
-
29/1
30/4
15/1
7/12
14/5
28/3*
1/3
FC Den Bosch
1-1
5/2
0-1
-
2-1
18/12
12/3
26/3*
1-2
2-2
FC Dordrecht
2-2
0-2
1-3
16/4
-
5/4
15/1
0-0
26/2
3-1
FC Eindhoven
12/3
3-2
1-1
30/4
5-1
-
26/2
5/2
0-0
16/4
FC Volendam
2-2
22/1
5/2
11/12
7-1
2-0
-
0-0
9/4
19/2
Go Ahead Eagles
16/4
0-0
0-0
3-0
19/3
3-0
29/1
-
2/5
0-3
Helmond Sport
6/2
1-2
2-1
15/1
2/1
23/4
0-1
4/12
-
5/4
Jong Ajax
1-4
7/5
3-0
8/3
12/2
7/12
1-1
25/1
8/1
-
Jong AZ
15/1
7-3
7/5
5/4
12/4
1/2
2-6
22/2
18/12
15/3
Jong FC Utrecht
7/5
5/4
11/12
4/1
8/2
1-2
16/4
23/4
2-1
18/1
Jong PSV
21/12
19/4
1-6
22/2
5/3
1-2
7/5
5/1
12/2
29/1
MVV
26/3*
4/12
19/2
14/5
18/12
2/4
30/4
0-2
22/1
1-5
NAC Breda
29/1
26/3*
23/4
2-1
6/12
12/2
18/12
5/4
12/3
4-0
NEC
0-1
21/2
8/1
12/2
14/5
6-0
15/3
2-1
2-2
2-1
Roda JC
5/4
15/1
3-1
0-0
4-0
7/5
1-1
20/12
11/12
12/3
SC Cambuur Leeuwarden
7-2
30/4
5/4
3-1
5-0
19/3
8/1
0-2
16/4
2-3
Telstar
11/12
12/3
16/4
6-1
2-0
19/2
2-2
1-2
2-0
14/5
TOP Oss
19/2
0-2
22/1
2-0
2-0
0-1
5/4
5/3
1-2
5/1
 
Logo Jong AZ
JAZ
Logo Jong FC Utrecht
JUt
Logo Jong PSV
JPS
Logo MVV
MVV
Logo NAC Breda
NAC
Logo NEC
NEC
Logo Roda JC
Rod
Logo SC Cambuur Leeuwarden
SCC
Logo Telstar
Tel
Logo TOP Oss
TOP
Almere City FC
2-0
4/12
14/5
0-0
2-0
2/4
2-1
26/2
9/4
3-0
De Graafschap
26/2
19/12
2-1
12/2
1-0
2-0
4-0
0-2
8/1
29/1
Excelsior
4-1
12/3
2/4
2-0
3/1
9/4
12/2
20/12
1-2
3-0
FC Den Bosch
8/1
26/2
1-2
2-0
22/1
6/12
23/4
9/4
7/5
2/4
FC Dordrecht
2-0
0-3
8/1
23/4
19/2
12/12
29/1
7/5
26/3*
12/3
FC Eindhoven
3-0
14/5
9/4
12/12
2-4
22/1
3-3
3/1
2-3
26/3*
FC Volendam
14/5
0-1
5-1
3/1
19/3
1-3
5/3
2/4
25/4
1-1
Go Ahead Eagles
1/12
2-3
26/2
15/1
11/12
7/5
2/4
12/3
12/2
8/1
Helmond Sport
2/4
19/3
1-0
1-1
0-2
5/3
19/2
1-5
29/1
7/5
Jong Ajax
3-2
3-2
1-2
19/3
2/4
23/4
0-4
8/2
21/12
12/4
Jong AZ
-
12/2
1-4
3-3
8/3
0-3
4/1
23/4
1-1
5/12
Jong FC Utrecht
1-2
-
15/3
8/3
0-2
1-4
2-0
22/2
30/11
14/12
Jong PSV
19/3
1-1
-
5/4
18/1
1-1
5/12
30/11
3-0
23/4
MVV
12/3
8/1
3-3
-
1-4
5/2
9/4
1-7
26/2
3-0
NAC Breda
6-1
9/4
2-1
7/5
-
0-1
8/1
0-4
1-0
26/2
NEC
16/4
29/1
12/3
30/11
2/5
-
1-1
15/1
5/4
19/12
Roda JC
30/4
22/1
5/2
2-0
16/4
26/2
-
26/3*
1-1
3-0
SC Cambuur Leeuwarden
12/12
5-2
22/1
29/1
14/5
2-0
3-0
-
5/3
12/2
Telstar
22/1
2/4
30/4
1-2
5/2
3/1
19/3
4/12
-
1-1
TOP Oss
5/2
30/4
11/12
16/4
0-0
19/3
14/5
2-2
15/1
-

Resterend programma

Hiernaast is het resterende programma van de Keuken Kampioen Divisie weergegeven. Bekijk ook een overzicht van de komende speelrondes of de kalender van Feyenoord.



Standen