Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord Forum » Wedstrijden van Feyenoord » FEYENOORD-Heracles Almelo (25/01/2026-16:45)

Deze normale topic is open en bestaat uit 3 pagina's: 1 2 3

Wissel 3/5:

Steijn --> Valente

 

+1/-0

Ben op verjaardagsbezoek berichten klinken niet goed als je niet wint moet er echt ingegrepen worden. Nu lekker Grolsch winterbok openen. :pul

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Santigoal29 schreef op 25 januari 2026 om 18:12:

open/sluit de onderstaande quote:

John Part schreef op 25 januari 2026 om 17:54:

open/sluit de onderstaande quote:

Knakkie schreef op 25 januari 2026 om 17:42:

open/sluit de onderstaande quote:

kees592 schreef op 25 januari 2026 om 17:38:

Valente wil het allemaal veel te mooi doen. Hij lijdt wel een paar keer balverlies waar het niet kan. De ploeg werkt wel hard. Maar iets te moeilijk voetbal.



Onze Italiaanse superster is volgende week geschorst tegen psv. Nou ja zoals ie de laatste weken loopt te ballen mis je er niks aan.



Ik heb dat even gecheckt op diverse sites, daar staat dat Valente nu op 4 gele kaarten staat. Ik weet hoe ze tellen omdat Valente natuurlijk in 1 wedstrijd 2 gele kaarten heeft gekregen, dat is dus een rode kaart geworden met 1 wedstrijd schorsing. Het lijkt erop dat hij niet geschorst is voor volgende week, maar dat weet ik dus niet zeker.



Gele kaarten per speler – Feyenoord (Eredivisie 2025/26)

(Let op: cijfers kunnen licht verschillen per bron en update-moment)

Speler Aantal gele kaarten
Luciano Valente 4
Anel Ahmedhodžić 4
Bart Nieuwkoop 3
Timon Wellenreuther 3
Givairo Read 2
Anis Hadj Moussa 2
Quinten Maduro 1
Leo Sauer 1
Jaden Slory 1
Cyle Larin 1

,

Mijn gele kaarten lijst is de volgende, gecheckt op Der Kicker en Voetbal.com
Luciano Valente 4
Timon Wellenreuther 4
Bart Nieuwkoop 3
Anel Ahmedhodžić 3
Givairo Read 2
Anis Hadj Moussa 2
Quinten Maduro 1
Leo Sauer 1
Jaden Slory 1
Cyle Larin 1
Robin van Persie Trainer 1
Ayase Ueda 1
Shaqueel van Persie 1
Oussama Targhalline 1

 

+1/-0

84" 3-1: Hadj Moussa

 

+1/-0

85" 4-1: Tengstedt

 

+1/-0

Wissel 4/5:

Plug --> Achmedhodzic
Sliti --> Sauer

 

+1/-0

94" 4-2: van Gilst

En de wekelijkse blunder van onze Duitse vriend....

 

+1/-0

De twee doelpunten maken iets goed, maar verder waardeloze tweede helft. Wat een slecht voetbal! Los zand. Volgende week tegen PSV zonder spits spelen en met extra middenvelder. En weer een aantal geblesseerden.

 

+1/-0

Feyenoord moet deze transferperiode 2 nieuwe keepers halen, Wellenreuther voldoet niet en in Berger en Bossin heb ik niet veel vertrouwen.

 

+1/-0

Fijn dat Kraaijeveld er weer was, dan kom je makkelijker aan voetballen toe van achteruit. Een vooruitgang tov Watanabe en Ahmedhodžić.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Willykment schreef op 25 januari 2026 om 19:00:

Fijn dat Kraaijeveld er weer was, dan kom je makkelijker aan voetballen toe van achteruit. Een vooruitgang tov Watanabe en Ahmedhodžić.



Opbouwend zeker tegen dit soort tegenstanders, verdedigend tegen bijv. Betis en psv heb ik mijn twijfels.

 

+1/-0

Wat lees ik vier nieuwe spelers geblesseerd??

 

+1/-0

Eerste blessure-update Feyenoord: ''Valente en Hwang hadden kramp''

Robin van Persie heeft na afloop van de wedstrijd een eerste update gegeven over de blessuregevallen bij Feyenoord. De trainer van de Rotterdammers zag verdedigers Tsuyoshi Watanabe en Anel Ahmedhodžić voortijdig uitvallen, terwijl ook middenvelder Luciano Valente het duel niet ongeschonden beëindigde. Voor Feyenoord staan komende week het uitduel met Real Betis en de topper tegen PSV op het programma.

Van Persie benadrukte dat het kort na de wedstrijd lastig is om al duidelijke conclusies te trekken. ''Het is moeilijk om te beoordelen hoe het er precies uitziet zo kort na de wedstrijd'', vertelde de trainer in gesprek met ESPN. ''Watanabe heeft zijn enkel verzwikt. Dan is het de vraag hoe erg het is. We moeten afwachten en hopen allemaal dat het meevalt.''

Ook Ahmedhodžić was een punt van zorg voor de technische staf. De centrale verdediger werd in de slotfase vervangen door Jan Plug. ''Die heeft een tik gehad en had daar veel last en pijn van. Hij vroeg zelf om een wissel'', aldus Van Persie. ''Of het meevalt? Dat hangt ervan af hoeveel impact die tik heeft. Als Anel om een wissel vraagt, dan moet hij eraf, want normaal doet hij dat niet.''

Voor Valente en Hwang is de situatie minder zorgelijk. Beide middenvelders kampten met kramp. Valente leek even te moeten afhaken met hamstringklachten, maar daarvan was geen sprake. ''Hard gewerkt, dan kan er af en toe een krampje opkomen'', legde Van Persie uit. ''Het zijn net mensen: soms krijg je spierpijn. Dat was bij die laatste twee het geval.''

 

+1/-0

Als Valente drie geweldige passes geeft per wedstrijd is dat prima, maar hij wil iedere wedstrijd minimaal 20 geniale passes geven. Dat gaat niet en dat hoeft niet.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

John Part schreef op 25 januari 2026 om 18:52:

Feyenoord moet deze transferperiode 2 nieuwe keepers halen, Wellenreuther voldoet niet en in Berger en Bossin heb ik niet veel vertrouwen.



Ik zou Koeman jr. halen sowieso liefst een Nederlandse doelman. In November was hij nog vol lof over de kracht van Feyenoord.

 

+1/-0

Net de eerste helft terug gezien dat was beter dan wat ik hoorde en las. Maar blijkbaar kunnen ze het nog niet 90 minuten volhouden. Maar tweede helft moet ik dus nog zien.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

MIddenveldert schreef op 25 januari 2026 om 17:07:

Volgens mij was die bal er sowieso ingegaan, ongeacht die handsbal. Weet niet of dat een spelregel is, maar in de geest van de wedstrijd en het voordeel aan de aanvallende ploeg met de meest positieve intenties; had je deze goal best mogen goedkeuren van mij.

Maar ik ben dan ook niet objectief natuurlijk



Ben wel erg benieuwd naar deze regel, als je zo bal als verdediger op je hand krijgt fluiten ze ook niet af voor penalty want en dicht bij en de hands had 0% invloed op de goal.
Waarom zou je de aanvallende partij straffen?

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

John Part schreef op 25 januari 2026 om 18:52:

Feyenoord moet deze transferperiode 2 nieuwe keepers halen, Wellenreuther voldoet niet en in Berger en Bossin heb ik niet veel vertrouwen.



Wellenreuther ging inderdaad weer flink in de fout bij de 4-2. Verder het domme gekwek van hem tijdens de wedstrijd wat hem nu al 4 domme gele kaarten heeft opgeleverd.

 

+1/-0

Pakweg de helft van de selectie voldoet niet als je norm neem dat je de koppositie wikt + ga je er met het oog op de toekomst niets aan hebben. Daarbij komt dat we stekeblind zijn voor de absolute nul aan kwaliteit bij RvP, Wellenreuther en de defensie.
Onze plek op de ranglijst maskeert de intrieste kwaliteit van het huidige Feyenoord. Het vermaarde Legioen is onderhand ook de meest tamme aanhang in de Eredivisie. Dus hoeft het managenent ook niet in te grijpen.

 

+1/-0

van Persie klaagt dat de goal niet afgekeurd had mogen worden want Ueda stond al bijna op de doellijn.
Maar als er nou nog 1 regel binnen hands duideljk is, dan is het wel die van de aanvallende handsbal: tegen de hand is altijd strafbaar.

Behalve natuurlijk als je ajax bent, vorige week hadden zij bij een vd goals ook een bal tegen de hand. Zelfs niemand die maar protesteerde.
De tv-commentator van dienst ook niet.
(Ajax- Go Ahead, de 2-0, Dolberg, Klaassen krijgt de bal tegen de onderarm)

 

+1/-0

Deze normale topic is open en bestaat uit 3 pagina's: 1 2 3

Feyenoord Forum » Wedstrijden van Feyenoord » FEYENOORD-Heracles Almelo (25/01/2026-16:45)