Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord blijft op 0-0 steken

6 november 2005 16:25

Feyenoord is er niet in geslaagd om de tweede plaats vast in handen te nemen. Thuis tegen Vitesse kwam de ploeg niet verder dan een 0-0 gelijkspel.

De wedstrijd had al snel beslist kunnen worden. Na een minuut of vier haalde Wapenaar Kalou in het strafschopgebied neer. Luinge spaarde Vitesse en Wapenaar.

Feyenoord deed het in het vervolg heel behoorlijk. Het was een spannende wedstrijd, waarin Feyenoord het betere van het spel had in De Kuip. Diezelfde Wapenaar zou uitgroeien tot de man van de wedstrijd door diverse reddingen. Kalou trof ook nog een keer de paal.

Aan de andere kant was ook Vitesse met regelmaat gevaarlijk. Daardoor bleef het duel tot het einde toe zeer spannend.




Tags

vitesse wapenaar kalou kuip luinge spaarde uitgroeien

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 62.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen brentford costa danall diarra doukoure gasiorowski hadj hancko hartman huur jong kloese knvb koni kraaij logan marktwaarde marquis middenveldert milambo moussa nadje pascal sobat struijk wehave willykment yarek zeze