Transparent
Inloggen
Sluiten

Bosschaart zo goed als zeker niet van de partij

14 oktober 2005 18:40

Pascal Bosschaart is zondag tegen FC Groningen zo goed als zeker niet van de partij. Ook de training op vrijdag moest hij missen vanwege griep en de verwachting is dta hij zaterdag nog niet hersteld is. ?Ik denk niet dat hij kan spelen, want als hij al op tijd beter is zal het voelen alsof hij aan de Ramadan doet.? aldus Koeman op Feyenoord.nl.




Tags

bosschaart dta griep groningen koeman pascal ramadan

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 56.761 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen bijlow bueno eredivisie hadj hancko heracles hwang ivanusec kasperk kraaij kuip middenveldert milambo moder moussa paixao persie read steijn stengs targhalline timber trauner ueda valente watanabe wehave zerrouki