Transparent
Inloggen
Sluiten

Schroef oorzaak problemen Ono

13 oktober 2005 18:24

Verslaggever: K

Feyenoord.nl meldt dat de oorspronkelijke breuk in het middenvoetsbeentje van Ono wel volledig genezen is, maar dat hij in toenemende mate last kreeg van de schroef die in zijn voet is geplaatst om de breuk te doen helen. Die zal nu operatief worden verwijderd. Feyenoord verwacht zijn rentree begin december.

Meer op




Tags

ono schroef genezen helen middenvoetsbeentje operatief toenemende

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 48.117 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bueno eredivisie flank gernot hake hartman hwang koeman lotomba middenveldert milambo moder nieuwkoop noodoplossing oranje paixao persie poetin read reiziger rvp santigoal smal targhalline timber trauner trump twente ueda