Transparent
Inloggen
Sluiten

Kuyt: dit mag nooit meer gebeuren

14 september 2005 20:56

Erwin Koeman en Kuyt grepen het feit dat ze morgen in een lege Kuip moeten aantreden woensdag nog eens aan om de supporters duidelijk te maken dat de ongeregeldheden nooit meer mogen gebeuren. Koeman liet weten te hopen dat de fans door deze straf in het vervolg beter gaan nadenken.

Kuyt in De Telegraaf:
"Ik denk dat als ik voor de wedstrijd het veld opkom en die lege tribunes zie, ik weer kwaad word over die incidenten vorig seizoen tegen Sporting Lissabon. Niemand wil dit. Onze eigen supporters hebben al geroepen dat ze het voortaan zelf wel oplossen als er weer problemen dreigen. Laten we hopen dat het nooit meer gebeurt."




Tags

kuyt koeman aantreden dreigen erwin grepen kuip lissabon opkom sporting telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 45.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen beom bosschaart bueno carranza carrillo danall eredivisie hadj hancko hartman hwang ivanusec milambo milan moder moussa paixao persie quilindschy read schatting slot smal stengs targhalline text wehave wellenreuther