Transparent
Inloggen
Sluiten

Owoeri maakt debuut; Castelen rentree

11 september 2005 16:27

Romeo Castelen maakte tegen NEC na geruime tijd blessureleed zijn rentree in het elftal van Feyenoord. Na een uur in de wedstrijd mocht hij de behoorlijk spelende Boussabon vervangen. Castelen bekroonde zijn rentree met een doelpunt in blessuretijd na een prachtige pass van Kuyt.

Twee minuten voor het einde mocht de jonge Nigeriaan Owoeri zijn debuut maken in het elftal van Feyenoord. In de tijd die er voor hem was weggelegd toonde hij in ieder geval dat hij hard wilde werken om zich te laten zien.




Tags

castelen owoeri bekroonde blessureleed boussabon kuyt nigeriaan romeo weggelegd

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 56.578 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen brentford hadj hancko headliner heracles hwang kasperk kraaij kuip marktwaarde middenveldert milambo moder moussa palace read steijn stengs ster targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki