Transparent
Inloggen
Sluiten

Broer Elmander naar Orgryte

16 november 2000 22:25

Verslaggever: RvN

De oudere broer van Feyenoorder Johan Elmander zal het pad van zijn 2 jaar jongere broertje waarschijnlijk volgen. De 21 jarige Patrick Elmander, middenvelder, staat op het punt om van GAIS naar Orgryte te vertrekken. Zijn jongere broertje staat juist op het moment om die club te verlaten en zich aan te sluiten bij Feyenoord.

Meer op




Tags

elmander orgryte jongere gais

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 75.206 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afkomst borges bullaude casper coalitie duitsland geweld groningen gronings hancko karremans kern knvb middenveldert nederland pvda pvv resink sauer slowakije stije trump ueda vance vitesse vlag vlaggen vvd yesilgoz