Transparent
Inloggen
Sluiten

Zondag actie tegen beleid Feyenoord: pas na 20 minuten tribunes betreden

19 mei 2005 19:16

Verslaggever: K

Aanstaande zondag voeren diverse supportersgroeperingen actie tegen het technische en organisatorische wanbeleid van Feyenoord. Het ligt in de bedoeling om de eerste 20 minuten van deze wedstrijd voor een nagenoeg lege Kuip te laten plaats vinden. Supporters worden opgeroepen pas in de 21e minuut de tribunes te betreden. 10.000 flyers zullen worden uitgedeeld om de actie kracht bij te zetten. De Supportersvereniging heeft al laten weten de acties te steunen. De geplande TIFO acties komen te vervallen. Tot en met de 20ste minuut zal de Supportersvereniging in de Legioenzaal voor muziek zorgen.

Meer:
Supportersvereniging
Lunatic News

Meer op




Tags

betreden supportersvereniging flyers kuip legioenzaal lunatic muziek organisatorische supportersgroeperingen tifo wanbeleid

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 66.202 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

benfica braziliaan brentford bullaude diarra gaoussou givairo gomez hancko hwang igor kokcu kraaij middenveldert moder nadje paixao persie peters read smal socrates steijn stengs targhalline timber trauner ueda union valente