Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord B1 7e op Pinkstertoernooi

15 mei 2005 17:59

Verslaggever: RvN

Feyenoord B1 kwam op het jaarlijkse Pinkstertoernooi in Varsseveld niet verder dan een zevende plaats. Daarvoor won het met 1-0 van De Graafschap. In de poule wist het alleen van regioteam Varsseveld te winnen. Van Bayer Leverkusen en de latere toernooiwinnaar Paris Saint Germain werd verloren, tegen Heerenveen werd met 2-2 gelijk gespeeld.

Meer op




Tags

pinkstertoernooi varsseveld bayer graafschap heerenveen leverkusen regioteam toernooiwinnaar

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 92.680 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane aftrap ahmedhodzic borges bos celtic diarra gijs hadj knvb kraaijeveld larin leo lotomba middenveldert moussa nieuwkoop persie realist rvp santigoal sauer smal steijn targhalline timber ueda valente watanabe wellenreuther