Transparent
Inloggen
Sluiten

Ono ontbreekt op training maandag

18 april 2005 18:15

Verslaggever: K, Don Roy

De training van maandag was er vooral een om de gebeurtenissen van zondag te verwerken en uit te lopen. Morgen zal de training echt gericht zijn op het duel tegen PSV. Een aantal spelers zoals Basto en Kalou die nog wat pijntjes hadden hielden zich volledig bij het uitlopen, zo meldt feyenoordtraining.nl. Ono ontbrak maandag. De site heeft inmiddels een fotoverslag van de training online gezet.

Meer op




Tags

ono basto feyenoordtraining fotoverslag kalou pijntjes uitlopen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 47.443 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aankunnen acardipane arne beelen caat carranza compenseert hancko hassel intensiteit inter ivanusec kapitale koeman kraaij liverpool middenveldert moder persie priske ramiz read sliti slot smal trump twente ueda willykment zerrouki