Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Wonderen nieuwe internetman Feyenoord

31 oktober 2000 21:02

Verslaggever: RvN

Edward van Wonderen, broer van Kees van Wonderen, is aangesteld als Manager Internetzaken bij Feyenoord. Van Wonderen wordt daardoor o.a. verantwoordelijk voor de internetsite en de WAP services van de club. Edward van Wonderen werd in de internetwereld bekend door het runnen van de site www.voetbal.nl. Dat domein verkocht hij een aantal maanden geleden voor een miljoen gulden.

Meer op




Tags

wonderen edward internetman domein gulden internetsite internetwereld internetzaken runnen services wap

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 148.701 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanvalsleider acardipane ahm arsenal bronckhorst centrumspitsen eenwording ferri gio jong kastenmeier keuring kraaij kuip lotomba middenveldert nelson persie reiss riemen rigaux santigoal sjaakf slot socrates steijn topscorer twente ueda wehave