Transparent
Inloggen
Sluiten

AD: Arsenal scout kwam voor Kuyt; spits scoort een 8

14 maart 2005 18:06

Verslaggever: K

Het Algemeen Dagblad meldt dat Arsenal topscout Adams die zondagmiddag door onze contacten was gespot in De Kuip naar Rotterdam was gekomen om Dirk Kuyt aan het werk te zien. Toen hij bekendmaakte zijn contract te hebben verlengd tot 2009 was Adams inmiddels alweer vertrokken. Al lijkt die contractverlenging een transfer van Kuyt uiteindelijk niet in de weg te staan. Adams zag zondag weer een uitstekende Kuyt. Van de waarnemers van De Telegraaf/VI kreeg hij als enige het uitzonderlijke cijfer 8 voor zijn prestatie. Patrick Lodewijks volgde hem met een 7,5.

Meer op




Tags

kuyt adams arsenal bekendmaakte gespot kuip lodewijks telegraaf topscout waarnemers

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 70.657 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane arnesen bos fenerbahce hadj hassel hwang klasbak kuip kwestie mourinho moussa nac paixao persie read rvp santigoal sauer sem slot sobat steijn timber ueda valente vreet watanabe wellenreuther zuiniger