Transparent
Inloggen
Sluiten

Debuut Song na militaire training

13 maart 2005 21:51

Verslaggever: K

Chong-gug Song heeft zijn debuut gemaakt in de Zuid-Koreaanse competitie met Suwon. Na een uur spelen viel hij in in een duel dat uiteindelijk in een 3-2 overwinning voor de ploeg van Song zou eindigen. De van Feyenoord overgenomen Koreaan moest eerst een militaire training afwerken van een maand als vervangende militaire dienstplicht voordat hij voor Suwon kon gaan spelen.

Meer op




Tags

militaire song suwon chong dienstplicht gug koreaan vervangende

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 112.841 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bases begaan brussel draagvlak dreiging dtk frankrijk gullit iran kloese kristensen lidstaten macht middenveldert nederland overdragen persie priske slot spain sterling tomasson trump unie use wehave wonderen wow zeggenschap