Transparent
Inloggen
Sluiten

Gullit: ludieke actie Kalou dom

27 februari 2005 19:00

Ruud Gullit liet na afloop voor de microfoon van Radio Rijnmond weten de ludieke actie van Kalou allerminst slim te vinden. Na afloop had hij dat zijn spits ook laten weten. Die zou hebben laten weten dat hij de gevolgen van zijn actie niet had ingezien. Om zijn maatje Leonardo een hart onder de riem te steken en omdat hij vond dat Leonardo in de selectie thuishoort, trok hij na zijn goal zijn shirt uit waarna hij het feestje vierde in een shirt van zijn vriend Leonardo. Dat kwma hem op een onnodige gele kaart te staan. "Hij is nog jong en dan doe je onbezonnen dingen" aldus Gullit.




Tags

gullit kalou leonardo allerminst ingezien jong kwma maatje microfoon onbezonnen riem rijnmond thuishoort

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 64.040 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen brentford bueno diarra drama groningen hamer hancko hartman headliner jong kloese kraaij kuip middenveldert milambo nederland oranje portugal reiziger ruijl santigoal smal sobat tillman valente vega verdonk voetbalprimeur wehave