Transparent
Inloggen
Sluiten

Kleine nederlaag in Lissabon: 2-1

17 februari 2005 00:10

Feyenoord heeft in Lissabon een kleine 2-1 zege geleden tegen Sporting Lissabon. Feyenoord kwam al snel op een 1-0 voorsprong via een vroeg doelpunt van Goor. Dat leidde tot een offensief van de Portugezen die nog voor rust op een 2-1 voorsprong kwamen. Halverwege de tweede helft kwam Sporting via een tweede gele kaart van Cust?dio met tien man kwam te staan. Daar zou Feyenoord niet meer van kunnen profiteren. Vlak voor tijd waren ze via Saidi nog wel heel dichtbij, maar er was voor diens inzet al gefloten voor een overtreding.

[later meer]




Tags

lissabon sporting cust dio goor offensief saidi

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 74.588 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane canada carranza coalitie cyle dubbelq duitsland fabrizio groningen gronings hwang jeng kraaij kuip larin mallorca middenveldert nederduits persie platduits referendum reggae resink romano stije timber topspits ueda vvd willykment