Transparent
Inloggen
Sluiten

Song gepresenteerd in Zuid-Korea

13 januari 2005 19:24

Verslaggever: K

Inmiddels is Chong-gug Song officieel gepresenteerd in Zuid-Korea. Hij liet weten met zijn nieuwe club Suwon Bluewings naast een prolongering van de landstitel ook te gaan voor de winst van de Aziatische versie van de Champions League. Volgens Song vertrekt hij bij Feyenoord in goede harmonie en heeft hij in zijn periode in Nederland veel geleerd.

Meer op




Tags

song korea bluewings chong gug harmonie landstitel nederland prolongering suwon

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 68.533 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atletico beelen benfica berg borges bos dtk gent gravis hadj hancko hanegem headliner jordan kraaij madrid marktwaarde moussa nice persie plug rvp socrates steijn tengstedt timber trauner ueda watanabe wehave