Transparent
Inloggen
Sluiten

Gullit: werd wel eens tijd voor sinterklaascadeautje

5 december 2004 17:56

Ruud Gullit was na afloop tevreden met de overwinning, maar niet hoe die tot stand kwam. "Ik had van te voren ingecalculeerd dat het best wel moeilijk zou worden. We hebben een hele zware week achter de rug met duels tegen Heerenveen en Schalke'04. En dan volgt een vrij defensieve tegenstander, die wacht op de counter. Dan zul je een hoger tempo moeten spelen. Dat lukte in de eerste helft helemaal niet. Als de tegenstander in de tweede helft opeens wel gaat voetballen en naar voren komt, dan krijg je opeens vier kansen. Als je zo hard moet werken voor een goal en dan zo'n wereldgoal tegenkrijgt, dan wordt het moeilijk." zo gaf hij aan tegenover Radio Rijnmond.

Kalou kwam nauwelijks in het spel voor, toch had Gullit geen moment gedacht hem te wisselen. "We wisselen Kalou haast nooit. Je weet dat hij met een moment beslissend kan zijn."




Tags

gullit kalou sinterklaascadeautje counter haast heerenveen ingecalculeerd rijnmond schalke tegenkrijgt wereldgoal

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 42.448 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven acardipane bayern bossin brobbey bueno engeland eredivisie excelsior fabrizio factor farioli gimenez hanegem houtman kloese kraaij kraaijeveld kuip marktwaarde middenveldert milan podcast priske romano santi smal sorteren wehave wolf