Transparent
Inloggen
Sluiten

Gullit: Basto toont nog geen verbetering aan

5 december 2004 17:48

Verslaggever: K

De afgelopen weken was er veel kritiek op Mtiliga en groeit de verbazing over het feit dat Gullit de aankoop Basto niet terugzet in het elftal. Zo'n twee maanden geleden haalde Gullit de Portugees uit het elftal omdat hij vermoeid zou zijn door alle gebeurtenissen, zijn verhuizing etc. Volgens Gullit speelde Basto afgelopen week weer in het tweede "in de hoop dat hij daar had laten zien dat hij er weer staat.". "Dat was helaas niet zo. En dan moet je als coach je conclusies trekken" aldus Gullit. De Feyenoord coach liet weten de kritiek op Mtiliga overdreven te vinden. In zijn ogen waren er tegen NEC geen mensen doorheen gekomen als gevolg van fouten van Mtiliga.

Meer op




Tags

gullit basto mtiliga portugees terugzet verhuizing

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 47.862 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen coalities groenland hancko intensiteit ivanusec kraaij lotomba merz middenveldert milambo navo nederland nieuwkoop osman persie poetin priske rutte sliti slot smal stengs trump twente ueda vvd willykment zerrouki