Transparent
Inloggen
Sluiten

Stemming voor commercial van het jaar begonnen

2 december 2004 11:47

Verslaggever: K

Gisteren was het de bedoeling dat de stemming voor de commercial van het jaar bij de Ster zou zijn begonnen. Door technische problemen was de site onbereikbaar. Inmiddels is de verkiezing dan toch van start gegaan. Een van de finalisten in de verkiezing is de advertentie van Fortis met Ruud Gullit in de hoofdrol, die Amsterdam voor Rotterdam verlaat. De reclame met Gullit was de beste van de maand juli.

Stemmen op de advertentie

Meer op




Tags

commercial advertentie gullit fortis reclame ster

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 58.463 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

andreev arnesen eredivisie hadj hancko hartman heerenveen hwang kloese kraaij middenveldert milambo moder moussa paixao persie priske read ruijl rvc sauer sliti slot socrates stengs timber trauner ueda willykment zerrouki