Transparent
Inloggen
Sluiten

Naturalisatieproces Kalou begonnen

2 oktober 2004 00:57

Verslaggever: K

Het Algemeen Dagblad meldt dat Feyenoord inmiddels het proces tot naturalisatie begonnen is voor Salomon Kalou. De aanvaller hoopt daarmee te kunnen gaan uitkomen voor het Nederlands elftal. Marco van Basten gaf in een reactie aan inmiddels gesproken te hebben met de jonge Kalou een aangegeven te hebben wat zijn werkwijze is.

Meer op




Tags

kalou naturalisatieproces basten naturalisatie salomon

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 144.596 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane barcelona bbc bos bronckhorst dagvaardingen derksen engelen fascisme fvd geertruida groenlinks groningen hadj knvb koeman moussa nazi nederland oranje sjaakf slot sparta telegraaf trump trumps valente wehave xavi zechiel