Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord blijft koploper; loopt uit op Ajax

12 september 2004 16:22

Feyenoord blijft ook na de vierde competitieronde aan de kop van de ranglijst. De ploeg liep qua doelsaldo iets uit op PSV dta slechts met 1-0 wist te winnen van RKC Waalwijk. De grote winst van het weekend voor Feyenoord was echter het twee punten uitlopen op Ajax. De Amsterdammers speelden verrassend met 3-3 gelijk tegen ADO Den Haag na een 0-3 voorsprong van de Amsterdammers.




Tags

ado competitieronde dta rkc uitlopen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 82.507 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane borges burgers casper dordrecht egypte egyptische eredivisie etv gaza israel israeliers jansen kenkhuis legends lukkien middenveldert moder oorlog palestijnen palestijnse persie plat porto sancties sobat spoor targhalline trump wilders