Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord ook in verband gebracht met McKain

12 juni 2004 11:06 - Ziarul

Verslaggever: K

Na de Fransman Domi wordt Feyenoord opnieuw met een linksbenige verdediger in verband gebracht. Dit keer gaf de zaakwaarnemer van de Australische verdediger Jonathan McKain aan dat Feyenoord interesse zou hebben getoond. Net als met Domi is het de vraag of die interesse nog steeds concreet is na de andere aankopen. De 22-jarige linker centrale verdediger is international van Australie U23 en speelt nu bij het Roemeense FC National, de nummer drie van Roemenie. Hij zou ook in de belangstelling staan van andere Roemeense topclubs.

Meer op Ziarul




Tags

mckain domi australie australische fransman jonathan national roemenie

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 91.104 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane cruyff dtk eredivisie fitheid jordi kraaij logo mond navo oekraiense oekraine persie priske rvp santigoal slot smal sobat socrates steijn targhalline tegenvoorstel timber trump utrecht valente veldmate verfrissend wehave