Transparent
Inloggen
Sluiten

Ono scoort gelijkmaker tegen Engelsen

1 juni 2004 23:26

Verslaggever: K

Shinji Ono speelde net als in het weekend een belangrijke rol voor Japan. Dit keer maakte hij de 1-1 gelijkmaker in en tegen Engeland, waardoor de Japanners een gelijkspel wegsleepten in Manchester. Japan had een overwicht onder leiding van een uitstekende spelende Ono die uiteindelijk 10 minuten na rust doeltrof en daarmee zijn goede spel beloond zag. Hij zal daardoor ongetwijfeld echter ook in de picture van de Engelsen zijn gekomen.

Meer op




Tags

ono japan doeltrof engeland japanners picture shinji wegsleepten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 82.626 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bestuur bevolking borges burgers casper dordrecht egypte egyptische etv gaza hamas israel israeliers kenkhuis legends middenveldert moder oorlog palestijnen palestijnse persie porto pvv shaqueel sobat targhalline trump wehave wilders