Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Wonderen krijgt speeltijd bij afscheid zondag

14 mei 2004 15:47

Kees van Wonderen zal komende zondag speeltijd krijgen bij zijn afscheid voor het legioen. De centrale verdediger die zijn voetbalschoenen definitief aan de wilgen hangt, is niet fit genoeg voor een basisplaats maar hij zal in de tweede helft wel kunnen invallen, om het zo door hem gewenste afscheid als speler op het veld mee te kunnen maken.




Tags

wonderen legioen voetbalschoenen wilgen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 110.894 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane andreev deijl elshout hadj hassel hwang inlassen juste kraaij kraaijeveld kuip meniscusblessure mischien moder moussa nieuwkoop persie ramadan rvp santigoal smal steijn sterling tengstedt troost ueda valente watanabe willykment