Transparent
Inloggen
Sluiten

Veel bezoek bij zaterdagtraining Feyenoord

17 april 2004 17:09

Verslaggever: K

Op de laatste training zaterdag was het erg druk. Voor het betreden van het veld zorgden de fans voor een soort erehaag. Met name de spelers die donderdag van de partij waren (al was Acuna er niet) en Mario Been konden rekenen op enorme steun van de Feyenoord fans. Er werd langs de lijn bijna alleen maar gepraat over de gebeurtenissen en de gevolgen. De spelers moesten zich echter op het veld concentreren, want zondag staat het duel tegen FC Utrecht op het programma. Het is te hopen dat de incidenten die diepe indruk hebben gemaakt, geen verdere gevolgen hebben.

Meer op




Tags

zaterdagtraining acuna betreden erehaag utrecht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 69.050 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ahm andreev aursnes bieder bijlow dessers dtk hadj hanegem hwang kraaij malacia moussa nelson nice paixao plug read rvp sauer schneider schreudje smal socrates steijn tengstedt timber trauner watanabe wehave