Transparent
Inloggen
Sluiten

Komst Van Hanegem lijkt niet door te gaan

10 maart 2004 23:09

Verslaggever: K

Ruud Gullit liet bij Studio Sport woensdag weten dat Willem van Hanegem zichzelf zou hebben aangeboden als assistent. Gullit liet weten twijfels te hebben over een dergelijke rol en dat hij de status van Van Hanegem eigenlijk te groot vind voor een dergelijke positie als derde assistent naast Petrovic. Aan het einde van het programma werd gemeld dat de kans klein is dat het doorgaat, omdat hij de taken niet zou kunnen combineren met zijn functie als assistent bondscoach.

Meer op




Tags

hanegem gullit petrovic

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 138.412 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane argentinie beelen borges bronckhorst deijl duitsland ferri hwang kick kraaijeveld lille middenveldert persie podcast porto rigaux sauer slot steijn targhalline tijme timon trainingskamp ueda watanabe wellenreuther wessels wolfsburg zechiel