Transparent
Inloggen
Sluiten

Wotte: Feyenoord bereid te wachten tot 2005 voor Bosschaart

5 maart 2004 19:45

Verslaggever: K

Tegenover het ANP liet Wotte in een reactie op de kritische uitlatingen van de FC Utrecht voorzitter weten dat als FC Utrechte het bod niet genoeg vind het verhaal ophoudt. "Bosschaart is over vijftien maanden transfervrij. Wij willen daar op wachten, al beseffen we dat we dan het risico lopen dat hij ergens anders naar toe gaat." Voorzitter Sturkenboom van Utrecht: "Feyenoord heeft gewoon geen geld, dat is me nu wel duidelijk. Wat zij doen is hetzelfde als je vrouw naar de markt sturen voor boodschappen, terwijl je een lege portemonnee meegeeft." In plaats van geld zou Feyenoord nu een spelersruil hebben voorgesteld.

Meer: Planet.nl

Meer op




Tags

bosschaart wotte utrecht anp boodschappen meegeeft ophoudt planet portemonnee spelersruil sturkenboom utrechte

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 53.200 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bae beelen bot carranza chatgpt fortuna hadj hancko hartman hwang leo middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie priske read santigoal seunggyun sinisterra smal timber topics trauner ueda wehave zerrouki