Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord oefent tegen Anderlecht

29 januari 2004 14:32

Verslaggever: K

Feyenoord heeft vandaag laten weten dat het volgend seizoen een vriendschappelijke wedstrijd tegen Anderlecht zal afwerken. De ontmoeting met de Belgen komt voort uit de overeenkomst met de nieuwe hoofdsponsor Fortis. Het is de bedoeling dat de ontmoeting tussen Feyenoord en Anderlecht een jaarlijks terugkerende wedstrijd is zolang de overeenkomst tussen Feyenoord en Fortis bestaat. Er zal afwisselend in Brussel en Rotterdam worden gespeeld, aldus Feyenoord.

Meer op




Tags

anderlecht fortis ontmoeting afwisselend brussel hoofdsponsor

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 90.907 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane cruyff dtk eredivisie fitheid friesland jordi kraaij mond navo oekraiense oekraine persie priske rvp santigoal slot socrates steijn targhalline tegenvoorstel temaken tepakken timber trump utrecht valente veldmate verfrissend wehave