Oefencampagne Feyenoord bekend, club hoopt op Atalanta
30 mei 2026 14:29 - Feyenoord
Foto: Pro Shots
Feyenoord logo
Feyenoord heeft het programma in de voorbereiding op seizoen 2026/2027 bekendgemaakt. Zo begint de ploeg van trainer Robin van Persie net als landskampioen PSV op 29 juni aan het nieuwe seizoen. Vijf dagen later staat al de eerste oefenwedstrijd op het programma, als er inmiddels traditioneel wordt afgetrapt tegen FC Dordrecht.
De laatste wedstrijd in de oefencampagne staat gepland voor zondag 2 augustus. De zogeheten Openingswedstrijd kent officieel nog geen tegenstander, doordat Feyenoord op dit moment nog in afwachting is van Atalanta. De Italiaanse topclub zou de gedroomde tegenstander zijn voor Feyenoord om het seizoen op traditionele wijze te openen, zo weten bronnen rondom de club te melden.
Op zaterdag 11 juli, een week na het oefenduel in Dordrecht, speelt Feyenoord in De Kuip een oefenwedstrijd tegen de landskampioen van België als Club Brugge op bezoek komt. De voormalige werkgever van Dévy Rigaux, de eerder deze week aangestelde opvolger van Dennis te Kloese voor het technisch beleid in De Kuip, trapt om 12:00 uur af.
Op vrijdag 17 juli wacht op Varkenoord vervolgens een oefenduel met het eveneens Belgische Charleroi, een dag later gevolgd door het Feyenoord Festival in en rondom De Kuip. Weer een dag later vertrekt Feyenoord vervolgens op trainingskamp naar België om een dag na terugkeer op zaterdag 26 juli een oefenwedstrijd te spelen tegen verliezend Conference League-finalist Rayo Vallecano.

