Mats Deijl schuift tijdens WK aan als analist
8 mei 2026 12:22 - Ziggo Sport
Foto: Pro Shots

Mats Deijl zal tijdens het Wereldkampioenschap Voetbal in Amerika, Canada en Mexico deze zomer live te zien zijn. Net als onder andere Henk ten Cate gaat Deijl rondom het toernooi aan de slag als analist bij Het Oranje Café, een talkshow rondom het mondiale voetbaltoernooi. Goede bekende van Deijl, presentator Sam van Royen, maakte het nieuws vrijdagochtend bekend in de Coen & Sander Show.
Het nieuws volgt nadat donderdag al bekend werd dat Talpa de rechten van de samenvattingen van het WK heeft gekocht bij de NOS. Van Royen gaat de nieuwe talkshow, waarbij er analyses worden geleverd over het WK en het Nederlands Elftal, presenteren. "Met analytici erbij, waarmee we ook een beetje lol gaan trappen", aldus de talkshowhost.
Hoewel het concept nog niet volledig staat, gaat Het Oranje Café er wel komen: "We moeten het allemaal nog creatief uitdenken. Qua analytici wil ik een beetje afwisseling. Je moet altijd vertrouwen op de traditionele media, maar ook op de nieuwe jongens. Voetballers die je nog niet vaak ziet als analyticus, maar waarvan het leuk zou zijn als ze erbij komen, zoals bijvoorbeeld Mats Deijl."

