"Feyenoord tikt zestien miljoen euro af voor aandelen"
21 oktober 2025 01:20 - Algemeen Dagblad
Foto: Pro Shots
Volgens het Algemeen Dagblad staat Feyenoord op het punt om de aandelen van de Vrienden van Feyenoord terug te kopen. Dat meldt het Algemeen Dagblad maandag, dat erbij vermeldt dat het de club zowel sportief als financieel momenteel voor de wind gaat: "Een week voor de kraker tegen PSV zit Feyenoord er op alle gebieden warmpjes bij", aldus het Algemeen Dagblad.
De ploeg van trainer Robin van Persie won zondag met liefst 0-7 bij Heracles Almelo, waardoor het nu ook op doelsaldo de beste ploeg van de Eredivisie is. Regerend landskampioen PSV volgt op drie punten van de Rotterdammers.
Feyenoord is voornemens om een dezer dagen een bedrag van zestien miljoen euro over te maken aan de Vrienden van Feyenoord. De groep weldoenende Feyenoord-supporters, met Pim Blokland als boegbeeld, maakte in 2012 ruim dertig miljoen euro over naar De Kuip, om op die manier de op dat moment noodlijdende club te helpen. Inmiddels is Feyenoord er veel beter aan toe, waardoor de club de aandelen nu op verantwoorde wijze terug kan kopen.
Het Algemeen Dagblad weet ook te melden dat, wanneer Feyenoord er onverhoopt tóch in was geslaagd de competitiefase van de UEFA Champions League te bereiken dit seizoen, alle aandelen zouden zijn teruggekocht door Feyenoord. Ondanks de uitschakeling in de voorronde door Fenerbahçe streeft de club er naar dit alsnog binnen afzienbare tijd te realiseren. Gelet op de ontwikkelingen in de Eredivisie lijkt dat volgend jaar alsnog tot de mogelijkheden te behoren.