Steijn: "Lekker voor het doelsaldo"
19 oktober 2025 18:48
Foto: Pro Shots
Sem Steijn trof zondag eindelijk weer eens doel door uit bij Heracles Almelo de zesde treffer van Feyenoord voor zijn rekening te nemen. De aanvoerder verscheen kort na de wedstrijd bij Hans Kraaij voor de camera van ESPN en kreeg daar de vraag of het makkelijker ging dan verwacht: "Ja, dat denk je zeker. Normaal is Heracles uit ook gewoon een taaie wedstrijd, maar dat was het niet vanavond. Heracles begon best prima. Maar nadat we een, twee goals maakten was het snel gedaan. We gingen goed met onze kansen op en dan is deze lekker voor het doelsaldo."
Of Feyenoord ontsnapte aan een rode kaart voor Givairo Read, die kort daarna naar de kant werd gehaald? "Dat weet ik niet eerlijk gezegd. Ik had het wel gezien. Slim gewisseld", aldus Steijn.
De middenvelder scoorde dus weer eens voor Feyenoord, wat eigenlijk ook wel moest als je ploeg er zeven scoort in een wedstrijd: "Dat moest wel, ja. Maar dit is gewoon een mooie teamprestatie voor ons. Met jongens zoals Borges die zijn eerste goal maakt, Ayase met zijn hattrick. Dat is gewoon heel goed voor het team, voor het vertrouwen van iedereen. Dus al met al een mooie middag voor ons. Lekker wel. Top, toch?"