Transparent
Inloggen
Sluiten

Volgende tegenstanders bekend bij overleven Fenerbahçe

4 augustus 2025 14:11 - UEFA
Foto: Pro Shots

Volgende tegenstanders bekend bij overleven Fenerbahçe; image source: Pro Shots

Wanneer Feyenoord er volgende week in slaagt af te rekenen met Fenerbahçe, weet de club dat het vervolgens op moet nemen tegen de winnaar van het duel tussen OGC Nice en Benfica. Dat heeft de loting voor de play-offs van de UEFA Champions League maandagmiddag in het Zwitserse Nyon uitgewezen. Feyenoord trapt het tweeluik met Fenerbahçe woensdag af in De Kuip, gevolgd door de return zes dagen later in Istanbul.

Mocht Feyenoord de derde ronde overleven, neemt het op 19/20 en 26 of 27 augustus op tegen de winnaar van het duel tussen Nice en Benfica. Met Benfica staat er dus mogelijk een weerzien op het programma. Afgelopen seizoen troffen beide ploegen elkaar al in de voorbereiding op het nieuwe seizoen én in de Champions League. Het oefenduel ging met 5-0 verloren maar in de Champions League zegevierde Feyenoord met 1-3.

In Frankrijk speelde Feyenoord begin dit jaar ook nog een wedstrijd, al kan de ploeg daar weinig goede herinneringen aan koesteren. De ploeg verloor met liefst 6-1 op bezoek bij OSC Lille. Indien Feyenoord inderdaad de play-offs weet te bereiken, speelt het evenals in de derde voorronde de eerste wedstrijd in eigen huis.




Tags

fenerbahce benfica nice frankrijk kuip lille nyon ogc osc uefa voorronde weerzien zegevierde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 70.073 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bijlow borges bos braga carrillo diarra dordrecht fenerbahce hadj hancko hwang itakura kraaij marseille moussa niakate paixao persie read rvp santigoal sauer simonis smal steijn tengstedt trauner ueda valente watanabe