Transparent
Inloggen
Sluiten

Paixão vertrekt voor revalidatie naar Brazilië

18 juli 2025 16:42
Foto: Pro Shots

Paixão vertrekt voor revalidatie naar Brazilië; image source: Pro Shots

Igor Paixão is vrijdag vertrokken naar Brazilië, om daar te revalideren van zijn recent opgelopen spierblessure. Hoewel de Braziliaan in verband wordt gebracht met onder andere Olympique Marseille en Leeds United, lijkt een transfer er voorlopig nog niet van te komen nu hij naar zijn thuisland is vertrokken voor zijn revalidatie.

Door zijn blessure mist Paixão sowieso de seizoensstart van Feyenoord, evenals de kwalificatieduels voor de UEFA Champions League. Het is op dit moment nog niet bekend wanneer trainer Robin van Persie weer kan beschikken over zijn sterkhouder.




Discussieer mee op de forums


Tags

paixao revalidatie braziliaan igor kwalificatieduels leeds marseille persie seizoensstart sterkhouder thuisland uefa

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 67.101 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atalanta betis borges bos diarra drukzetten dtk gomez goncalo hancko headliner keuring kloese kraaij lcv marseille meijer middenveldert minteh moussa paixao persie porto rvp socrates timber toure weghalen wehave willykment