Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord wint slechts een op vijf duels in Kerkrade

18 oktober 2003 12:19

Dat een uitduel in Kerkrade tegen Roda JC voor elke club moeilijk is, dat is bij iedereen wel bekend. De cijfers uit het verleden spreken boekdelen. Feyenoord won in de historie slechts 20% van haar competitiewedstrijden in Kerkrade. 6 van de 30 duels werden in winst van Feyenoord omgezet, 11 keer eindigde het gelijk, 13 keer ging het duel verloren. De laatste jaren is het heel afwisselend. Na drie nederlagen op rij volgden een 0-2 overwinning en - vorig jaar - een 2-2 gelijkspel. De groots overwinning voor Roda JC was 5-0 in seizoen 94/95, de grootste overwinning voor Feyenoord 0-4 in 83/84.

Meer historische statistieken van dit duel: archief




Tags

kerkrade roda afwisselend archief boekdelen historie

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 112.604 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane allez begaan borst dtk eigenaar forest frankrijk groningen gullit hassel headliner iran kloese kristensen laan nederland nottingham persie priske processen rvp slot sterling tekloesse timmer tomasson uitgestuurd wehave wonderen