Gimenez blijft vechten voor kans bij AC Milan
7 juli 2025 12:14
Foto: Pro Shots
Santiago Gimenez blijft ook het komende seizoen bij AC Milan. Na afloop van het voorbije seizoen leek de spits op weg naar de uitgang na een uiterst teleurstellend verlopen tweede seizoenshelft. Inmiddels is duidelijk dat de club hem nog een kans wil bieden te knokken voor eerherstel: "Sinds ik in Europa aankwam, schrijft de pers me al naar allerlei clubs. Het zijn geruchten. Ik dacht nog: "Ik ga naar Milan, dan wordt het met de pers ook wat rustiger. Maar ik ben er nog maar net en de geruchten zijn er al weer", aldus Gimenez tegenover aanwezige media op de persconferentie rondom de finale van de Gold Cup.
Mexico won de finale van de Gold Cup van eeuwig aartsrivaal Verenigde Staten, maar nu dat toernooi ten einde is, gaat het vizier van Gimenez ook weer op het komende seizoen. Het frustreert de voormalige Feyenoorder dat het nooit rustig is rond zijn persoon en dat hij gelinkt blijft worden aan mogelijke transfers: "Ze blijven maar beweren dat ik ergens anders naartoe ga. Maar ik blijf bij Milan. Ik ga daar de beste versie van mezelf laten zien, bij deze club. Ik leef mijn droom. Ik weet dat de directie, het team en de staf ook vertrouwen in mij hebben. We voeren er continu gesprekken over, dus ik wil op de beste manier antwoorden", aldus de Mexicaan.
Afgelopen januari werd Gimenez de absolute recordverkoop voor Feyenoord, door voor zo'n vijfendertig miljoen euro over te stappen van Feyenoord naar AC Milan.