Wellenreuther óf Bijlow vertrekt deze zomer
28 juni 2025 14:59
Foto: Pro Shots
Volgens RTV Rijnmond is Feyenoord niet van plan het komende seizoen weer met twee gelijkwaardige keepers in te gaan. Volgens het lokale medium mag Justin Bijlow danwel Timon Wellenreuther deze zomer uitkijken naar een nieuwe club. De clubleiding van Feyenoord is niet tevreden met de keeperssituatie van het afgelopen seizoen en wil meer duidelijkheid creëren.
Trainer Robin van Persie heeft logischerwijze nog geen keuze gemaakt en laat de beslissing welke doelman vertrekt grotendeels afhangen van de transfermarkt. De trainer heeft zich weerhouden van het uitspreken van een voorkeur. Wel lijkt Wellenreuther populairder in de markt te liggen dan Bijlow, die natuurlijk te kampen heeft gehad met veel blessureleed in zijn nog relatief jonge carrière.
De club hoopt met deze tactiek meer duidelijkheid te creëren binnen de selectie. Het is volgens RTV Rijnmond dan ook absoluut niet aannemelijk dat het duo bij het sluiten van de transfermarkt deze zomer nog samen onder contract staan in De Kuip. Feyenoord hoopt een van de twee keepers te verkopen deze zomer.