Kuyt keert niet terug bij droomclub Liverpool
10 juni 2025 12:34 - KieftJansenEgmondGijp
Foto: Pro Shots
Volgens zaakwaarnemer Rob Jansen speelt er momenteel geen terugkeer van Dirk Kuyt bij Liverpool. Die geruchten doken na het vertrek van John Heitinga bij de Engelse landskampioen hardnekkig op, maar die club lijkt voor een andere optie te gaan. Dat vertelde de zaakwaarnemer van de Feyenoord-legende in de podcast KieftJansenEgmondGijp.
Kuyt werd door Football Insider genoemd als mogelijke opvolger van de naar Ajax vertrokken Heitinga in de staf van Arne Slot. Kuyt is officieel nog hoofdtrainer van het gedegradeerde Beerschot in België. Alles lijkt er echter op te wijzen dat Kuyt moet danwel gaat vertrekken bij die club. Liverpool wordt in ieder geval niet de nieuwe bestemming voor Kuyt: "Nee, het wordt daar een andere assistent. Het had wel geweldig voor hem geweest. Hij was dolgraag teruggekeerd in Liverpool. Assistent zijn daar is natuurlijk ook wel een serieus niveau", aldus Jansen in de podcast.
Kuyt speelde in zijn actieve spelersloopbaan de nodige jaren voor de Engelse topclub. Sinds hij zijn voetbalschoenen aan de wilgen hing was hij werkzaam in de jeugd van Feyenoord en later als trainer bij Quick Boys, ADO Den Haag en dus Beerschot.