Transparent
Inloggen
Sluiten

Moder imponeert bij onrustig Polen

9 juni 2025 16:59
Foto: Pro Shots

Moder imponeert bij onrustig Polen; image source: Pro Shots

Niet alleen In-beom Hwang kwam deze week als international in actie. Ook Feyenoorder Jakub Moder maakte zijn opwachting voor zijn vaderland. Daarbij oogstte de middenvelder veel lof op van Poolse accounts op social media. Dat alles in een zeer onrustige sfeer, nu sterspeler Robert Lewandowski heeft aangegeven
niet meer voor Polen te willen spelen zolang Michal Probierz de bondscoach is van het land.

Enkele dagen terug speelde Moder de volledige wedstrijd namens Polen, waarbij de Feyenoorder massaal werd genoemd als beste speler van de wedstrijd: "Jakub Moder is de absolute man van de wedstrijd. Moge hij in goede gezondheid blijven verkeren, want het Poolse voetbal kan zich niet veroorloven dat deze speler niet het maximale uit zijn carrière haalt", zo klinkt het.

De Pools international krijgt verder loftuitingen voor zijn transfer naar Feyenoord, die goed lijkt te zijn uitgepakt voor Moder: "Ik vind Moder en zijn spel vandaag erg goed. Hij zoekt de ruimte en neemt de leiding in het team. Je ziet dat het spelen in Rotterdam hem goed doet", zo schreef een andere Poolse supporter op X.

Nu Lewandowski voorlopig lijkt te hebben bedankt om voor Polen uit te komen, is bondscoach Probierz genoodzaakt een nieuwe aanvoerder aan te wijzen: "Gezien de omstandigheden en het verloren vertrouwen van de coach, heb ik besloten te stoppen met spelen voor het Poolse nationale team zolang hij de trainer is. Ik hoop dat ik ooit weer voor de beste fans ter wereld kan en mag spelen", aldus de geroutineerde topschutter van FC Barcelona.




Discussieer mee op de forums


Tags

moder polen imponeert jakub lewandowski probierz accounts barcelona beom genoodzaakt geroutineerde hwang loftuitingen oogstte opwachting topschutter vaderland veroorloven

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 60.797 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afc andreev antoni bie bournemouth brentford bueno cambuur djurgardens eredivisie hadj hartman heitinga jong kloese knvb kosugi kraaij middenveldert milambo moussa oranje persie read sliti slot sparta targhalline wehave willykment