Feyenoord slaat eerste bod Al Nassr af, akkoord niet ver weg
5 juni 2025 10:21 - De Telegraaf
Foto: Pro Shots
Feyenoord is nog niet akkoord gegaan met het bedrag dat Al Nassr bood op Dávid Hancko. De club wil minimaal vijfendertig miljoen euro voor zijn Slowaakse sterkhouder en heeft dat bedrag in het hoofd dankzij interesse vanuit de Engelse Premier League. Volgens de Telegraaf staat het vertrek van Hancko uit Rotterdam vast deze zomer.
Al Nassr heeft volgens de krant een eerste bod van tweeëndertig miljoen euro uitgebracht op de Slowaakse international, plus vier miljoen aan mogelijke bonussen. Feyenoord wil juist een basisbedrag dat dus drie miljoen euro hoger ligt. De kans lijkt klein dat beide partijen dat verschil niet kunnen overbruggen.
Hancko lijkt inmiddels zelf ook overtuigd te zijn om in Saudi-Arabië te gaan voetballen in plaats van een Europese topcompetitie. De Slowaak kan bij Al Nassr in drie jaar tijd netto zo'n dertig miljoen euro bij elkaar voetballen. Dat is vijf keer meer dan de twee miljoen per jaar die Hancko bij Feyenoord verdient. Mede daardoor zou de Slowaak graag de transfer naar Saudi-Arabië maken.